Hulajnogi Scoot&Ride®

Dziecko w wieku 1-3 lat przejawia znaczną aktywność ruchową, mającą wysoce spontaniczny charakter. Warto w tym przypadku stworzyć mu warunki na ekspresję ruchową zgodną z jego zainteresowaniami. Takie możliwości sprawiają place zabaw czy nawet długie spacery, jednak tych pierwszych jest coraz mniej bądź są niszczone przez chuliganów. Poza tym, nie zawsze dziecko jest chętne na spokojny spacer; w końcu chce się ono wybiegać, poznać nowe aktywności i przede wszystkim przenieść na coś swoją niespożytą energię. Warto więc wspomóc się dodatkowym sprzętem, jakim jest jeździk Scoot and Ride Highwaykick od austriackiej firmy Scoot and Ride. Przeznaczony dla dzieci w wieku 1-5 lat, może stać się jednym z ulubionych pojazdów Twojego Malucha! Dowiedz się więcej o Scoot and Ride Highwaykick wraz z 3kiwi i wybierz dla dziecka model, który przypadnie Wam do gustu!

 

Scoot and Ride Highwaykick 2w1 jeździk i hulajnoga podbiły serca dzieci z całego świata!

Scoot and Ride 2w1 to prawdziwy fenomen naszych czasów. Zespół, który zaprojektował i stworzył coś tak niezwykłego jak hulajnoga jeździk Scoot and Ride Highwaykick, już od ponad dekady realizuje swoją pasję, jaką jest projektowanie produktów dla dzieci. Każdy jeździk Scoot and Ride jest tworzony z myślą dzieciach w wieku od 1 do ok. 12 lat, dzięki czemu kupując jeden pojazd, wraz z dorastaniem dziecka możesz przekształcić go w drugi sprzęt, jakim jest hulajnoga Scoot and Ride. Produkty tworzone przez zgrany team przyjaciół zdążyły zyskać popularność w ponad 40 krajach na całym świecie! Twórcy wychodzą z założenia, że przedmioty o długim okresie użytkowania są najmniej szkodliwe dla naszego środowiska. Dlatego też, w trosce o dobro przyrody, tworzą produkty takie jak Scoot and Ride Highwaykick 2w1, wykorzystując przy tym najlepsze materiały, które nadają się do recyklingu. Firma jest świadoma tego, jakie zagrożenie niesie brak dbania o sprawy związane z ekologią i stara się to zmienić.

 

Hulajnoga jeździk Scoot and Ride dostępne w naszym sklepie!

Zawsze staramy się dostarczać rodzicom najlepsze akcesoria dla dzieci. Dbając też o obszar rozrywki, wdrożyliśmy do swojej stałej oferty całą kolekcję Scoot and Ride Highwaykick, dostępnych w ośmiu kolorach – niezależnie więc czy jesteś rodzicem córki bądź syna, dla każdego z nich znajdzie się odpowiednia hulajnoga Highwaykick! WHO zaleca dzieciom co najmniej jedną godzinę ruchu dziennie, o średniej i zwiększonej intensywności. Ze Scoot and Ride Highwaykick 2w1 zabawa nie skończy się po godzinie, lecz będzie trwała przez lata! Highwaykick to innowacyjna hulajnoga z siedziskiem, a jej stabilność i wygoda czyni ją bezpieczną nawet dla najmłodszych dzieci. Producenci opatentowali rewolucyjny system safety-pad, zapobiegający utknięciu kół oraz przewróceniu się na nierównym terenie. Jest to też pierwszy na świecie jeździk i hulajnoga, które można modyfikować bez pomocy żadnych narzędzi. Składanie jest więc istną bułką z masłem!

 

Hulajnoga Scoot and Ride najlepszym przyjacielem dziecka!

Zupełnie jak producenci hulajnogi Scoot and Ride Highwaykick 2w1, uwielbiamy produkty, które służą latami. Na tej podstawie stale kompletujemy naszą ofertę, dodając do niej wiele nowości, mających na celu ułatwić rodzicom opiekę nad dzieckiem, a także dać im okazję do zachęcenia pociechy do aktywności fizycznej. Scoot and Ride Highwaykick jeździk i hulajnoga to doskonałe rozwiązanie dla rodziców dzieci aktywnych, ruchliwych i ciekawych próbowania nowych rzeczy. Wysoki poziom bezpieczeństwa uspokaja, jednak w swoim asortymencie mamy też kaski tej firmy. Zwróć uwagę na to, jak zakładasz dziecku kask i ochraniacze – niestety, ich obecność nie jest wystarczającym gwarantem bezpieczeństwa. Liczy się też ich odpowiednie umiejscowienie! Zgadzamy się z powtarzaną od lat maksymą, mówiącą że „ruch to zdrowie”. Właśnie dlatego znajdziesz u nas masę produktów, które uszczęśliwią Ciebie i Twoje dziecko! W końcu naukowo udowodniono, że podczas wysiłku fizycznego w organizmie człowieka wytwarzane są endorfiny, potocznie nazywane hormonem szczęścia. Czekamy na Twoje zamówienie w 3kiwi!

 

    Produktów: 14
    Produktów 1 - 14 z 14
    pixel