Foteliki samochodowe

Ceny samochodów pozostają dziś na takim poziomie, że posiadanie czterech kółek często wyprzedza znacznie własne lokum, dlatego kiedy dziecko przychodzi na świat pojawia się problem z jego przewożeniem. Przepisy ruchu drogowego narzucają rozwiązanie, jakim jest fotelik samochodowy. 3Kiwi.pl Baby proponuje kilkaset modeli w kategorii obejmującej foteliki dziecięce w różnym wieku. Znajdą się w niej foteliki samochodowe dla niemowląt, o specjalnej konstrukcji zapewniającej bezpieczeństwo podczas jazdy, jak i foteliki dla dzieci starszych od 9 do 25 kg. Montaż nie wymaga żadnych modyfikacji pojazdu, a fotelik dla niemowląt można błyskawicznie wypinać i dzięki sztywnemu uchwytowi zabrać razem z dzieckiem.

Foteliki dziecięce zwiększające bezpieczeństwo


Ostatnie lata to ogromny postęp w dziedzinie projektowania i konstrukcji takich rozwiązań, jak foteliki samochodowe dziecięce. Wykorzystanie nowych danych uzyskanych w wyniku badań nad bezpieczeństwem dziecka w samochodzie zmieniło diametralnie konstrukcję fotelików. Pojawił się również rewelacyjny system mocowania w samochodzie ISOFIX, dzięki któremu nie trzeba już malucha mozolnie wypinać z pasów bezpieczeństwa. Same pasy również nie pełnią wystarczającej ochrony w przypadku małych dzieci, ponieważ zostały zaprojektowane z myślą o dorosłych, dlatego nowy sposób konstrukcji wykorzystuje pasy bezpieczeństwa, w które wyposażone są foteliki. Te ostatnie zostały też przystosowane do przewozu bardzo małych dzieci. Odpowiednio profilowane kosze z uchwytem mogą być szybko wstawione do pojazdu i przypięte specjalnymi zatrzaskami, a po podróży w ten sam sposób wyjęte z pojazdu. Niemowlę w foteliku może podróżować tyłem do kierunku jazdy. Foteliki samochodowe posiadają wiele zabezpieczeń, w tym wysokie boczne skrzydła dodatkowo chroniące główkę, a także regulowane pochylenie oparcia, piankowy zagłówek, napinacze pasów bezpieczeństwa. Oferujemy także modele uniwersalne od wieku niemowlęcego do wagi 25 kg, wyposażone we wkładki redukcyjne i regulację ustawienia siedziska dla każdego dziecka indywidualnie.

Produktów: 199
Produktów 1 - 120 z 199
Pokaż więcej
12
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel