Foteliki RWF | tyłem do kierunku jazdy

Fotelik samochodowy montowany tyłem do kierunku jazdy, chroni dziecko dużo bardziej, niż ten tradycyjny, pozwalający podróżować przodem. Mimo to opinie na temat tego, czy wybrać fotelik RWF (ang. rear way facing), wciąż są podzielone. Niektórzy rodzice wożą tyłem wyłącznie niemowlęta. Gdy te wyrosną z jednego modelu, zostają przesadzane do innego, umożliwiającego jazdę przodem. W tej kategorii oferujemy foteliki samochodowe RWF. Są to modele o specjalnej konstrukcji, która w momencie wypadku przyjmuje na siebie siły, mogące wyrządzić ogromną krzywdę maluszkowi. Jeśli chcesz poznać opinie rodziców, wożących swoje pociechy tyłem do kierunku jazdy, zrób to możliwie jak najszybciej! Jesteśmy przekonani, że szybko wyrobisz sobie odpowiednie zdanie na temat tego, jak wiele zalet ma fotelik RWF. Prezentujemy najlepsze modele fotelików dziecięcych, gwarantujących bezpieczne warunki podczas podróżowania samochodem. Tutaj znajdziesz foteliki dla niemowląt, a także starszych dzieci, które również powinny jeździć tyłem.

Odkryj fotelik samochodowy RWF. Tyłem do kierunku jazdy jest bezpieczniej

Przeprowadzono dziesiątki badań i chociaż opinie dotyczące RWF są zróżnicowane, jedno jest pewne – dziecko podróżujące samochodem, musi mieć zapewnione odpowiednie warunki. Zagwarantować je może profesjonalny fotelik samochodowy RWF, pozwalający wozić dziecko tyłem do kierunku jazdy. W naszym asortymencie szczególne miejsce zajmują modele marki Cybex, cieszące się popularnością wśród rodziców, dla których bezpieczeństwo maluszka to sprawa priorytetowa. Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wachlarz możliwości, zatem przeglądaj i wybieraj do woli: fotelik tyłem do kierunku jazdy też może być atrakcyjny cenowo oraz wizualnie. Intensywne kolory, nowoczesne wzornictwo i wykorzystanie najnowszych technologii sprawiają, że RWF fotelik jest modelem, na który warto się zdecydować. Jeżeli obawiasz się, że nie będziesz widzieć dziecka podróżującego tyłem, wystarczy, że dokupisz lusterko zakładane na zagłówek. Twój maluszek będzie jechał w bezpiecznej pozycji, a Ty przez cały czas będziesz kontrolować, co ciekawego słychać na tylnym siedzeniu. Foteliki Cybex czy GB Vaya i-Size to innowacyjne modele o wysokiej funkcjonalności. Ich cena wynosi kilkaset złotych i idzie w parze z pierwszorzędną jakością. Musimy przyznać, że sami chcielibyśmy podróżować w obrotowym fotelu RWF, niestety – takie projekty powstają dopiero od niedawna i są dedykowane maluszkom o określonej wadze. Wykonuje się je w oparciu o najnowsze badania, uwzględniające komfort jazdy naszych dzieci oraz ich ochronę, w razie wypadku. Rodzicom nie pozostaje więc nic innego, jak zaopatrzyć się w profesjonalny fotelik ze sklepu 3 kiwi i ruszyć w bezpieczną podróż całą rodziną!

Produktów: 24
Produktów 1 - 24 z 24
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel