Pokoik

Wyposażenie pokoju dla dziecka to ważny etap przygotowań do pojawienia się nowego członka rodziny. W doborze właściwych elementów zestawu liczą się trzy czynniki – estetyka, praktyczność i bezpieczeństwo. Nasze meble dla dzieci spełniają wszystkie warunki a dodatkowo dobieramy je tak, aby maluchy mogły z nich korzystać jak najdłużej. Zarówno klasyczne drabiniaste łóżeczka, jak i szafy czy mniejsze szafki o różnym kształcie wykonane są w sposób bardzo staranny, z użyciem wyłącznie bezpiecznych materiałów i farb. Meble dla dzieci w 3Kiwi.pl Baby to również modele, które rosną razem z dzieckiem, czyli krzesełka i foteliki z regulowaną wysokością albo wielopoziomowe łóżeczka.

Pokoik dziecka jeszcze dwie dekady wstecz przypominał miejsce jak z szablonu, wyposażone w klasyczne łóżeczko, komodę i kojec, czasami także szafę na ubrania. Dziś meble dla dzieci produkowane są w setkach modeli pozwalając na fantastyczne aranżacje w stylu skandynawskim, marynarskim i każdym innym, który zaplanują rodzice. Granatowe łóżeczko dla niemowlaka albo bielutka szafa i komoda z wykończeniem w stylu retro to modele, jakie można znaleźć w naszym sklepie. Do wyboru mamy dziesiątki wzorów mebli takich, jak szafy i szafki, łóżeczka, a także miękkie dziecięce foteliki, krzesełka do karmienia i zabawy oraz wiele innych przydatnych sprzętów. Dla niemowląt przydatna okaże się z pewnością komoda z przewijakiem albo samodzielny stolik do przewijania. W przewijak wyposażone są też niektóre nasze łóżeczka. Proponowane meble dla dzieci to ogromna różnorodność wzorów, dzięki czemu można urządzić każde wnętrze zarówno pod katem funkcjonalności, jak i w odniesieniu do preferowanej kolorystyki. Rodzice zapewne docenią także pokojowe miękkie huśtawki, kołyski do usypiania dziecka, a także praktyczne wózki na kółkach czy koszyki do przenoszenia malucha. Meble dla dzieci z 3Kiwi.pl Baby pozwolą rodzicom urządzić pokoik marzeń.

Produktów: 432
Produktów 1 - 120 z 432
Pokaż więcej
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel