Meble Bellamy®

Pokój dziecka stanowi miejsce, w którym maluch spędza wiele czasu – to właśnie tam odkrywa świat oraz rozwija swoje umiejętności. Tworząc tę przestrzeń małego indywidualisty, dobrze jest zwrócić uwagę na ważne aspekty, do których zaliczamy bezpieczeństwo oraz wygodę dostępu do różnych rzeczy codziennego użytku. Przestrzeń w której żyjemy wpływa na nasz codzienny komfort, rytm dnia i interakcję pomiędzy domownikami; o charakterze aranżacji dziecięcego pokoju w dużej mierze decyduje jego wyposażenie. W momencie przygotowywania projektu dziecięcego pokoju, zazwyczaj głowa rodziców jest pełna rozmaitych pomysłów. Meble Bellamy, oferowane przez nasz sklep 3kiwi, stanowią odpowiedź na współczesne wymagania rodziców i ich dzieci. Sprawdź nasze propozycje już dziś i wybierz meble dla dzieci, które są w stanie towarzyszyć maluchowi przez dłuższy czas!

 

Meble dla dzieci Bellamy – minimalizm i funkcjonalność

Aby dobrze urządzić pokój dziecka, warto zawczasu przemyśleć cały projekt, a także zwrócić uwagę na kwestię wyboru firmy oferującej jakościowe konstrukcje. Meble Bellamy powstały z potrzeby serca i ducha rodzinnej tradycji; firma niemalże od początku swojego istnienia tworzy z myślą o najmłodszych, projektując meble dziecięce z fantazją, przy pomocy wysokiej klasy materiałów. Ich niestandardowy design oraz funkcjonalność są sumą doświadczeń i pomysłów renomowanych projektantów, a także relacji rodziców. Ekskluzywne meble dziecięce Bellamy to wspaniały dodatek do dziecięcego pokoju, zwłaszcza że przedmioty kojarzone są przede wszystkim z dbałością o bezpieczeństwo, środowisko i ekologię. Meble dla dzieci Bellamy rosną wraz z dziećmi, ewoluując wraz z wiekiem pociech, tym samym ograniczając ilość wyrzucanych odpadów. Marka udowadnia, że istnieją produkty, które są w stanie być połączeniem estetyki i funkcjonalności. Wystrój pokoju dziecięcego powinien odpowiadać na potrzeby rodziców oraz dzieci, będąc spójnym z aranżacją wnętrz w pozostałych pomieszczeniach w domu. Meble dla dzieci Bellamy doskonale się do tego nadają.

 

Meble dziecięce Bellamy to przede wszystkim wygoda dla dziecka i rodzica

Meble Bellamy stanowią doskonały przykład funkcjonalnych przedmiotów, jakich nie może zabraknąć w pokoju dziecka. Występują one w klasycznych kolorach, bez nadmiernych udziwnień czy jaskrawych elementów – dzięki temu doskonale wpasowują się niemalże w każdy styl aranżacyjny. Zgodne z pedagogiką Montessori, są w stanie służyć latami, wciąż prezentując się przy tym wręcz nienagannie. Wybierz prawdziwe perełki spośród szerokiej oferty dostępnej w sklepie 3kiwi i poczuj prawdziwy komfort w opiece nad dzieckiem. Pokochaj nowoczesne meble, które swoim designem nawiązują do klasyki z dawnych lat. Meble Bellamy to kwintesencja dobrego smaku oraz wyczucia. Co więcej, produkowane są one w Polsce, co oznacza, że kupując meble dla dzieci Bellamy, jednocześnie wspierasz polską firmę w dalszym rozwoju i zaskakiwaniu rodziców nowościami ze świata aranżacji dziecięcych pokoi.

 

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

#1 Od jakiego wieku dostępne są meble Bellamy?

Meble dla dzieci Bellamy powstały z myślą zarówno o noworodkach, jak i znacznie starszych dzieciach. Z tego powodu w ofercie 3kiwi znaleźć można zarówno lniane przewijaki, jak i biurka czy komody przeznaczone dla znacznie starszych dzieci.

 

#2 Czy meble dla dzieci Bellamy rosną wraz z pociechą?

Tak. Większość naszych mebli skonstruowana jest w taki sposób, by możliwa była ich adaptacja dla starszych dzieci. Wszystko to dzięki nowatorskim rozwiązaniom, które znacznie rozszerzają funkcjonalność mebli dziecięcych Bellamy.

 

#3 Czy meble Bellamy dzielą się na te dla chłopców i te dla dziewczynek?

Nie. Nie ma wyraźnego podziału, który jasno sugerowałby, że jedne meble przeznaczone są dla chłopców, a drugie zaś dla dziewczynek. Neutralna kolorystyka pozwala na dowolność w aranżacji pokoju, niezależnie od płci dziecka.

 

 

Produktów: 96
Produktów 1 - 96 z 96
pixel