Meble Leander®

Gdy na świecie ma pojawić się pierwsza pociecha, skrupulatne przygotowanie na jej przyjście to podstawa. Stworzenie przestrzeni przyjaznej niemowlakowi dla wielu może stanowić nie lada wyzwanie, zwłaszcza jeżeli pierwszy raz staje się przed tego rodzaju misją urządzenia pomieszczenia, w którym zarówno maluch, jak i rodzic, będą czuli się dobrze. W 3kiwi oferujemy skandynawskie meble Leander, powstałe w duchu harmonii i funkcjonalności, jaką powinien posiadać każdy element dziecięcego pokoju. Łóżeczka niemowlęce dostępne w kolekcji prezentowanej na naszej stronie internetowej mogą towarzyszyć dziecku już od jego pierwszych dni na świecie, stając się miejscem głębokiego snu i regeneracyjnego odpoczynku na miarę niemowlęcych potrzeb. Szeroka paleta barw sprawia, że odnajdą się one w każdym wnętrzu, niezależnie od jego aranżacji.

 

Meble Leander – idealne do pokoju niemowlaka

Urządzając pokój małego dziecka powinno się przede wszystkim pamiętać o zasadzie przestrzeni – im jest jej więcej, tym lepiej dla dziecka. Pokój dziecięcy powinien być kojarzony ze swobodą, ciszą i spokojem, dlatego też wybierając dodatki i akcesoria powinno się decydować wyłącznie na gadżety, które są potrzebne. Leander meble sprawdzą się w tym przypadku znakomicie; nowoczesne łóżeczko niemowlęce to wygodne i bezpieczne miejsce do spania, które wyróżnia ponadczasowy design oraz możliwość stosowania go od wieku niemowlęcego, aż do osiągnięcia przez dziecko około trzech lat! Zaleta ta jest ważna zwłaszcza ze względu na fakt, że dzieci najlepiej czują się w znanym sobie miejscu, w dodatku wśród znajomych przedmiotów – zdecydowanie bardziej ułatwia im to zasypianie. Łóżeczko prosto od meble Leander spełnia najsurowsze normy w zakresie bezpieczeństwa, posiada zaokrąglone krawędzie, a jego szczebelki rozmieszczone są w odpowiednich długościach. Ten ergonomiczny mebel to prawdziwy skarb, zwłaszcza dla tych, którzy stawiają na funkcjonalność każdego dziecięcego mebla.

 

Leander meble w przestrzeni dziecięcej

Przestrzeń w pokoju niemowlęcym dobrze jest podzielić na poszczególne strefy: spania, przewijania oraz karmienia. Dzięki takiej organizacji będzie ona zorganizowana i funkcjonalna, zaś każda podstawowa potrzeba małego dziecka znajdzie się od razu w zasięgu ręki. Miejsce do przewijania powinno być bezpieczne dla malucha oraz wygodne dla rodzica. Ważne, by w strefie do przewijania stanął wysoce funkcjonalny przewijak – meble Leander posiadają w swojej ofercie szereg mat do przewijania, które doskonale spełniają swoją rolę. Dziecko nie ślizga się na macie, a przy tym jest zabezpieczone przed upadkiem. Doskonała jakość materiałów wykorzystanych w produkcji mebli czyni je w pełni bezpiecznymi dla malucha. Leander meble doskonale współgrają ze sobą nawzajem, nadając wnętrzu niepowtarzalny charakter rodem z okładki magazynu wnętrzarskiego. Mnogość wariantów kolorystycznych powoduje, że można dowolnie dostosować produkt pod własną estetykę i gusta, a także motyw przewodni pokoiku.

 

Co powinieneś wiedzieć o meblach Leander?

Meble Leander to skandynawska wygoda połączona z wysoką estetyką na miarę współczesnych potrzeb dzieci i ich rodziców. Mocna konstrukcja mebli gwarantuje im lepszą stabilność, a ich lekkość pozwala z łatwością przenosić je z jednego miejsca na drugie. Firma przykłada ogromną wagę do bezpieczeństwa swoich klientów i ich maluchów, poddając Leander meble testom i certyfikacjom, które stanowią podstawę ich renomy. Styl skandynawski zyskał tylu wielbicieli z całego świata nie bez powodu; inwestycja w meble Leander jest opłacalna zwłaszcza ze względu na fakt, że rosną one wraz z dzieckiem. W 3kiwi stale powiększamy naszą ofertę mebli do pokoików dziecięcych, oferując wyłącznie najlepsze produkty z górnej półki w atrakcyjnej cenie. Leander to firma, która zajmuje wysokie miejsce w rankingu producentów designerskich, a przy tym wysoce funkcjonalnych i ergonomicznych mebli. Już dziś zaopatrz pokoik swojego malucha w najlepsze meble od renomowanych twórców i ciesz się wyjątkowym komfortem już od samego początku opieki nad swoim małym skarbem.

 

 

Produktów: 26
Produktów 1 - 26 z 26
pixel