Meble Pinio®

Wybór mebli do dziecięcego pokoju przysparza wielu rodziców o ból głowy, a różnorodność opcji zdecydowanie to utrudnia. Złotą zasadą w trakcie urządzania pokoju dla maluszka jest postawienie na funkcjonalność, praktyczność i bezpieczeństwo. Ustanawiając te trzy cechy za swoisty priorytet będziemy mieć pewność, że meble będą służyć przez dłuższy czas. Dodatkowym plusem jest naturalność materiałów, która oddziałuje zarówno na strefę praktyczną oraz estetyczną. Wszystkie te cechy łączą się w przypadku mebli Pinio – lubianych i chętnie wybieranych przez rodziców. Meble dziecięce Pinio oferowane w 3kiwi zapewniają jednocześnie wygodę i bezpieczeństwo, na którym najbardziej zależy rodzicom. Sukces marki często tłumaczony jest doświadczeniem polskiej firmy, która odpowiada za jej stworzenie. Niepowtarzalny design, prostota i jasna paleta kolorystyczna sprawiają, że nie da się przejść obok nich w sposób obojętny. Już dziś poznaj meble dla dzieci Pinio!

 

Meble Pinio dosłownie współgrają z wyobraźnią!

Lista zalet, jaką posiadają w sobie meble Pinio, jest ogromna, przez co trudno jest w tym wszystkim wskazać najbardziej istotną z nich. Rodzice doceniają fakt, że powstały one z drewna, przez co są nad wyraz ekologiczne. Wiele osób z entuzjazmem wypowiada się na temat trwałości, przez którą meble nierzadko przekazywane są kolejnym dzieciom. Każdy zestaw mebli Pinio jest odporny na ząb czasu, będąc w stanie sprostać oczekiwaniom i potrzebom niemalże wszystkich. Wybór różnych wzorów i kolorów powoduje, że każdy jest w stanie znaleźć produkt dla siebie. Wśród najciekawszych opcji dostępnych w 3kiwi, możemy wymienić kolekcje:

  • Pinio Calmo → charakteryzująca się prostotą oraz elegancją z zaokrąglonymi uchwytami;

  • Pinio Swing → wykonane z najwyższej klasy materiałów, wraz z systemem cichego, samodzielnego domykania (w szafach oraz innych meblach);

  • Pinio Basic → nowoczesność wykonania łączy się tutaj z prostotą.

Zestaw mebli Pinio został zaprojektowany w taki sposób, by móc zapewniać komfort, bezpieczeństwo i zdrowy rozwój małego człowieka. Produkty wykonywane są z ekologicznych, odpowiednio dobranych materiałów, jakie są w stu procentach bezpieczne. Świadczą o tym niezbędne certyfikaty zgodne z normami; wytrzymałe i stabilne, zabezpieczają przed ewentualnym wypadkiem. Na meble Pinio zdecydowanie można liczyć!

 

Niestandardowe meble dziecięce Pinio – niebanalny styl oraz wygoda!

W 3kiwi przywiązujemy szczególną wagę do tego, by oferowane przez nas produkty pochodziły wyłącznie ze sprawdzonych źródeł. Każdy zestaw mebli Pinio, tak samo jak i pojedynczy dodatek z danej serii, stanowią świetny przykład na to, że prostota nie wychodzi z mody. Zarówno rodzice niemowlaków, jak i starszych dzieci, znajdą w naszym asortymencie meble będące w stanie sprostać współczesnym wymogom. Szafy, regały, łóżeczka, biurka – to wszystko i jeszcze więcej czeka na rodziców w 3kiwi! Meble dziecięce Pinio z roku na rok podbijają serca coraz większej ilości rodziców i ich dzieci. Stworzone po to, by służyć latami, na pewno będą świadkami dojrzewania dziecka, towarzysząc mu w kolejnych etapach życia.

 

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

#1 Czy można łączyć ze sobą zestawy mebli Pinio?

Oczywiście! W ofercie naszego sklepu posiadamy meble Pinio pochodzące z różnych kolekcji – w zależności od upodobań i wizji dotyczącej aranżacji dziecięcego pokoju, możliwe jest dowolne mieszanie i zestawianie ze sobą poszczególnych produktów. Opcji jest wiele, a ograniczeniew tej kwestii stanowi wyłącznie wyobraźnia!

 

#2 Czy meble Pinio pochodzą z Polski?

Tak. Meble dziecięce Pinio to polskie produkty, a głównym właścicielem marki jest polska firma Drewnostyl, działająca od 1992 roku. Oznacza to, że wybierając zestaw mebli Pinio, jednocześnie wspierasz polskiego producenta.

 

#3 Czy meble dla dzieci Pinio są wytrzymałe?

Tak. Meble dziecięce Pinio wykonane są z drewna, które cechuje się solidnością i długowiecznością. Dodatkowo, materiał ten odporny jest na uszkodzenia, przez co zestawy prezentują się estetycznie nawet po latach.

 

 

 

 

 

Produktów: 46
Produktów 1 - 46 z 46
pixel