Łóżeczka dostawne

Dla rodziców noworodka nie ma nic ważniejszego, niż bezpieczny sen dziecka. Zakup pierwszego łóżeczka należy traktować priorytetowo – odpowiednia konstrukcja pozwoli spać blisko maluszka bez ryzyka SIDS (śmierci łóżeczkowej). Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę, w której znajdziecie solidnie wykonane, regulowane łóżeczko dostawne. Prezentujemy wybrane dostawki od znanych producentów. Tu czeka na Was dostawka do łóżka dla noworodka, jak również dla starszaka nawet do 4. roku życia. Poznaj funkcjonalne rozwiązania i zdecyduj się na jedno z nich: w trosce o spokojny sen Twojego dziecka oraz przespaną noc dla Ciebie.

 

Mamy w sprzedaży bezpieczne łóżeczka dostawne dla wymagających

W pierwszych miesiącach życia większość niemowląt wybudza się kilka razy w nocy. Maluszki budzą się z wielu powodów, a najczęściej jest to głód lub potrzeba bliskości. Podczas nocnej pobudki dobrze jest być w pobliżu, aby móc szybko przytulić i uspokoić dziecko. Rozwiązaniem okazują się łóżeczka dostawne, czyli tzw. dostawki do łóżka dla niemowlaka. Mowa o nowoczesnych konstrukcjach, które ustawia się bezpośrednio przy łóżku rodziców. Tym sposobem maluszek śpi sam i pozostaje bezpieczny, a jednocześnie jest blisko mamy i taty. Oferujemy nowe, ulepszone wersje łóżeczek dostawnych, dzięki którym dzieci mają zapewniony spokojny sen, a rodzice zyskują okazję, by chociaż trochę się wyspać. Tutaj znajdziesz łóżeczko dostawne do łóżka, wyposażone w innowacyjny mechanizm regulacji. Sprawdź ofertę!

 

Dostawne łóżeczko dziecięce do snu nocnego i do drzemek

Noworodki śpią nawet 20 godzin dziennie! To mówi samo za siebie: pierwsze łóżeczko powinno zapewniać dziecku maksymalny komfort. Aby również rodzice byli zadowoleni, dobrze gdyby łóżeczko dziecięce dostawne było łatwe w montażu i posiadało kółka, pozwalające manewrować dostawką adekwatnie do potrzeb. Tego rodzaju dostawka do łóżka dla niemowlaka tylko z nazwy posłuży dziecku do roczku. W zależności od modelu, dostawka łóżeczko może być użytkowane przez dziecko aż do czwartego roku życia! Aktualnie w ofercie posiadamy komfortowe łóżeczka dostawne renomowanych marek, w tym funkcjonalne dostawki Chicco oraz Lionello. Zapoznaj się ze szczegółowym opisem interesującego Cię modelu i zamów dla dziecka łóżeczko dostawne do łóżka. Koniecznie takie, w którym przyjemnie się śpi – zarówno podczas długich i krótkich drzemek, jak też w nocy.

 

Łóżeczka dostawne - FAQ

Czy łóżeczka dostawne są bezpieczne?

Tak, łóżeczka dostawne są bezpieczne – nowoczesne modele posiadają rozbudowany system regulacji i opcję otwierania ścianki bocznej. Są to stabilne dostawki wykonane z oddychających materiałów, wyposażone w przewiewne materacyki. Należy pamiętać o tym, by w celu zmniejszenia ryzyka SIDS zawsze układać dziecko do snu na plecach, a do łóżeczka nie wkładać zabawek, poduszek, kołderki ani kocyka.

 

Chcę kupić łóżeczko dziecięce dostawne. Na co zwrócić uwagę?

Dostawka do łóżka dla noworodka powinna być regulowana na tyle, aby bez problemu dopasować jej wysokość do łóżka rodziców. Wybierając łóżeczko dziecięce dostawne należy więc zwracać uwagę na zakres regulacji oraz wymiary modelu. Jeśli dostawka ma służyć dłużej, szukajmy dostawek wielofunkcyjnych, a opcją zmiany z dostawki na łóżeczko tradycyjne, wolnostojące. Przed zakupem warto też sprawdzić atesty i upewnić się, że wyrób jest zgodny z normami bezpieczeństwa.

 

Dostawka do łóżka sypialnianego czy kosz Mojżesza?

Zarówno łóżeczka dostawne, jak i kosze Mojżesza to produkty, dedykowane dzieciom. Oba rozwiązania są praktyczne i pozwalają maluchom spokojnie spać, jednak łóżeczko dostawne do łóżka będzie zakupem na dłużej. Dobra dostawka do łóżka posiada więcej funkcji niż kosz Mojżesza, przede wszystkim jest regulowana. Plecione kołyski mają mniejsze wymiary od dostawek i zdarza się, że dzieci już w wieku kilku miesięcy potrzebują zmiany z kosza Mojżesza na większe łóżeczko, np. dostawne.

 

Produktów: 14
Produktów 1 - 14 z 14
pixel