Bugaboo Donkey 5

Wybór odpowiedniego wózka dziecięcego może stanowić nie lada wyzwanie – zwłaszcza dla świeżo upieczonych rodziców. Przychodzimy jednak z pomocą, przedstawiając model, który zrewolucjonizował świat wózków wielofunkcyjnych. Bugaboo Donkey 5 to nowość od najsłynniejszego holenderskiego producenta, powstała przez połączenie ze sobą najważniejszych cech, jakie powinien spełniać idealny wózek. Niezależnie od tego czy posiadasz jedno dziecko, bliźniaki, a może dwójkę urodzoną „rok po roku” - Bugaboo Donkey 5 jest dostosowany do wszystkich z trzech wariantów. Współczesne wózki są tworzone tak, by zapewniać to, co najważniejsze podczas spacerów – bezpieczeństwo dziecka i komfort rodzica. Zależy Ci na tym, by móc wjechać wózkiem przez standardowe drzwi? Bugaboo Donkey 5 jest odzwierciedleniem Twoich marzeń! 74 cm szerokości Donkey Duo i Twin z łatwością mieszczą się w drzwiach, nie wspominając o Bugaboo Donkey 5 Mono, który jest jeszcze węższy!

 

Bugaboo Donkey 5 zapewni Wam radość podczas każdego spaceru

Czas spaceru jest zawsze interesujący, zarówno dla dziecka jak i rodzica. Budowa Bugaboo Donkey 5 charakteryzuje się wyższym siedziskiem, które sprawia, że Twoja pociecha jest zawsze w zasięgu ręki, a pasy zabezpieczające z błyskawicznym zapięciem są oznaką, że jesteście gotowi na spacer w ciągu zaledwie kilku sekund. Nieważne czy to wiosna, lato, jesień, a nawet mroźna zima – Bugaboo Donkey 5 jest przystosowany do każdej pory roku! Wózek został wyposażony w panele z miękkiej siateczki, które zapewniają płynniejszy przepływ powietrza, przez co gondola zapewnia dziecku maksymalną wygodę i komfort. Bugaboo Donkey 5 należy do grupy bardzo praktycznych wózków; świadczy o tym łatwość w manewrowaniu nim nawet po krętych uliczkach miast. Możesz więc śmiało spakować go na wycieczkę po wąskich, włoskich uliczkach – jest na to w pełni przygotowany! Lekkie koła są gwarancją płynnej jazdy przez cały okres użytkowania Bugaboo Donkey 5. Wszystko dzięki odpowiedniej konstrukcji pianki przypominającej swoją strukturą napełnione powietrzem koła, dzięki którym spacer z dzieckiem będzie przypominał przechadzkę po chmurce!

 

Jeden wózek Bugaboo Donkey 5 – multum możliwości!

Złożenie wózka przebiega wręcz błyskawicznie – nie trzeba być mistrzem w składaniu, by w szybkim tempie rozpracować Bugaboo Donkey 5. Wózek posiada możliwość złożenia stelaża razem z gondolami czy siedziskami spacerowymi. Oznacza to, że nie musisz ich wypinać, by odpowiednio go poskładać. Stelaż po złożeniu samoczynnie utrzymuje pozycję stojącą, co daje multum możliwości jego komfortowego przechowywania. Ta zaleta z pewnością ułatwi życie rodzicom, którzy posiadają mały metraż w mieszkaniu oraz tym, co zawsze są pełni obaw co do zmieszczenia wózka w samochodzie. Bugaboo Donkey 5 rośnie wraz z Twoim dzieckiem – przeznaczony od urodzenia do około 22 kg, stanowi doskonały dowód na to, że w przypadku wyboru wózka należy zwracać uwagę nie tylko na cenę, ale też okres funkcjonowania. Bugaboo Donkey 5 pozwoli Wam przeżyć wiele cudownych wędrówek z waszym największym skarbem! Dajemy słowo, wózek ten jest obecnie jedną z najlepszych opcji, jaką możecie wybrać dla swojego dziecka.

 

Bugaboo Donkey 5 to też znakomity design

Producenci Bugaboo Donkey 5 zadbali o to, by ich wózki wyróżniały się na tle innych. Innowacyjny design idzie w parze z najwyższej jakości materiałem! Nasza oferta wózków Bugaboo Donkey 5 obejmuje wiele wariantów kolorystycznych, wśród których znajdują się zarówno róże czy zielenie, jak i kawowe brązy czy głębokie granaty. Każdy więc znajdzie coś dla siebie, bowiem asortyment jest naprawdę szeroki! Nie możemy pominąć aspektu związanego z ochroną środowiska; twórcy Bugaboo Donkey 5 jasno przyznają, że starają się odgrywać aktywną rolę w tworzeniu lepszej, wolnej od zanieczyszczeń przyszłości. Materiały z których tworzone są wózki są pozyskiwane przez nich odpowiedzialnie, a ich produkcja przebiega w zdrowych dla pracowników warunkach. Kupując wózek Bugaboo Donkey 5 masz pewność, że dołożono wszelkich starań ku temu, by uczynić świat trochę lepszym. Oczywiście, na samym wózku się nie kończy – można dobrać do niego liczne akcesoria, które są idealne dla noworodków i świeżo upieczonych rodziców.

 

 

 

Produktów: 34
Produktów 1 - 34 z 34
pixel