Wózki spacerowe

Wózki spacerowe dla dzieci


Wózek spacerowy należy do najczęściej używanych modeli dla dzieci, ponieważ już od momentu siadania dziecka po okres przedszkolny mamy wożą w nim dzieci nie tylko na spacer, ale również na zakupy i w wielu innych sytuacjach. Dla rodziców z samochodem wózki spacerowe poza wygodą dla dziecka powinny też być praktyczne do spakowania w bagażniku. Potrzeby dziecka są różne zależnie od jego wieku, dlatego oferowane przez 3Kiwi.pl Baby modele to ogromna różnorodność konstrukcji, oraz wyposażenie w wiele praktycznych funkcji. W ofercie znalazły się wózki spacerowe na trzech kołach, wózki dla dzieci starszych i dla maluchów, wózki spacerowe o masywnej konstrukcji oraz lekkie wózki spacerowe typu parasolka dla zmotoryzowanych.


Wygodna spacerówka gwarancją udanego spaceru


Modele wózków spacerowych dziecięcych w naszym sklepie to kilkaset równych propozycji przeznaczonych dla rodziców i dzieci ceniących sobie komfort i bezpieczeństwo. Każdy wózek spacerowy wykonany jest z trwałych, przyjaznych maluchowi materiałów, dzięki czemu nie grożą mu skaleczenia czy zadrapania. Nad bezpieczeństwem podczas jazdy czuwa system pasów, regulowany kilkustopniowo, dlatego można go dopasować do wzrostu i sylwetki każdego malucha. Nowoczesne wózki spacerowe wyposażone są w specjalne regulowane oparcia, dzięki którym na spacerze maluch może siedzieć, albo drzemać w pozycji półleżącej. Twórcy nie zapomnieli też o zabezpieczeniach przed słońcem czy deszczem. Spacerówki dla dzieci wyposażone są w wielu przypadkach w specjalne akcesoria do wózków, pozwalające na zasłonięcie całego siedziska. Na uwagę zasługują różne mechanizmy poprawiające komfort używania, jak rączka teleskopowa, system szybkiego odpinania siedziska, system składania stelaża, amortyzowane koła do wózka czy niewielka waga. Wózki spacerowe mogą też posiadać specjalny adapter do fotelika samochodowego, dzięki czemu nie trzeba kupować dodatkowego wyposażenia. Wśród modeli w naszym sklepie znajdzie się propozycja dla każdej mamy i taty bez względu na potrzeby czy możliwości finansowe. Skala cenowa charakteryzuje się bardzo dużą rozpiętością podobnie, jak proponowane wzory.

Produktów: 167
Produktów 1 - 40 z 167
Pokaż więcej
Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel