Cocobelt - pas do noszenia fotelika samochodowego, z którym codzienność jest łatwiejsza

2017-08-10
Cocobelt - pas do noszenia fotelika samochodowego, z którym codzienność jest łatwiejsza

COCOBELT - PAS DO NOSZENIA FOTELIKA, Z KTÓRYM CODZIENNOŚĆ JEST ŁATWIEJSZA
Wiele kobiet już w ciąży cierpi z powodu bólu kręgosłupa. Zmiany zachodzące w organizmie podczas ciąży i porodu takie jak rozluźnienie więzadeł i przebudowa miednicy, zwiększają podatność na wszelkiego rodzaju przeciążenia. Po urodzeniu maluszka przybywa wiele zadań i obowiązków sprzyjających nasilaniu się dolegliwości bólowych. Każdego dnia wielokrotnie trzeba podnieść dziecko, przenieść z wanny na przewijak i do łóżeczka, włożyć do fotelika samochodowego, wysokiego krzesełka czy wózka.


Nie obce jest nam również dźwiganie zakupów, znoszenie wózka ze schodów, wnoszenie go do autobusu albo wkładanie do bagażnika samochodu. Nic dziwnego, że kręgosłup, mięśnie i stawy nie wytrzymują takich przeciążeń i reagują bólem pleców w odcinku szyjnymi, piersiowym, lędźwiowym, a najczęściej w krzyżowym. 


Jak możemy sobie pomóc? Przede wszystkim zwiększając ergonomię wykonywania poszczególnych czynności. Minimalizując oddziałujące obciążenia, stosując odpowiednie technik noszenia oraz obecne na rynku rozwiązania ułatwiające wykonywanie pewnych czynności.COCOBELT - JAKO WSPARCIE W NOSZENIU FOTELIKA
Gdy w naszym domu pojawia się maleństwo przenoszenie go w foteliku samochodowym, staje się bardzo częstą praktyką. Możliwość montowania na stelażach wózków sprawia, że pierwszy fotelik ma różnorodne zastosowanie i korzystamy z niego stosunkowo długo. Noszenie tego ciężkiego nosidła z uchwytem jest bez wątpienia obciążające dla obolałego kręgosłupa, a gdy dodatkowo robimy to w niewłaściwy sposób bóle pleców, ramion i bioder mamy murowane.


Tu z pomocą przychodzi praktyczne rozwiązanie, jakim jest pas COCOBELT.


Cocobelt to specjalny pas, który wspomaga noszenie fotelika z dzieckiem. Jest to rozwiązanie, które pozwala założyć sobie fotelik na ramieniu, dzięki czemu w mniejszym stopniu obciążamy przedramię i staw łokciowy. Dzięki niemu, przy zastosowaniu odpowiedniej techniki noszenia, jesteśmy w stanie uniknąć niewłaściwej tendencji noszenia fotelika w zgięciu łokcia niczym kosza piknikowego. Dodatkowo zyskujemy wolną rękę, tak przydatną podczas rodzinnej wyprawy ;-).


O jakiej odpowiedniej technice mowa?


Zamiast wieszać fotelik samochodowy w zgięciu łokcia, należy włożyć rękę pod jego uchwyt, obrócić przedramię i chwycić go dłonią od spodu. Używając pasa Cocobelt zyskujemy dodatkową stabilizację. Ciężar fotelika nie obciąża wtedy ramienia, biodra i kręgosłupa. Sposób ten pozwala równomiernie rozłożyć ciężar nosidełka i tym samym sprawia, że łatwiej się je trzyma i nosi.


Wystarczy zmienić ułożenie ręki i użyć pasa, by zadbać o ramię, biodra i kręgosłup.CZYM JEST PAS COCOBELT?
COCOBELT to bezpieczne rozwiązanie, spełniające najwyższe standardy. Zdobyło najważniejszy certyfikat CE oraz atesty Tüv Rheinland i Bureau Veritas.


Antypoślizgowa podkładka oraz możliwość regulowania długości sprawiają, że pas jest wygodny w użyciu. Może być stosowany przez osoby o różnym wzroście i zakładany zarówno na lewe, jak i prawe ramię. Klamra dzięki swej budowie umożliwia łatwe i szybkie zamocowanie do każdego typu fotelika.


Dodatkowym atutem jest jego niebanalny wygląd. Ręczne wykonanie, zastosowanie materiałów najwyższej jakości oraz różnorodna kolorystyka sprawiają, iż jest to również modny i estetyczny dodatek.CODZIENNOŚĆ Z COCOBELT
Będąc rodzicem, wiele zadań wykonujemy w towarzystwie dzieci. Pas Cocobelt ułatwi nam wykonywanie wielu z codziennych czynności. Usprawni i przyspieszy przeniesienie fotelika na niewielkim dystansie np. podczas odbierania starszego rodzeństwa ze żłobka lub przedszkola, czy w czasie załatwiania urzędowych spraw.


Wiecie, co jest jeszcze fajne? Po zakończeniu stosowania pasa, jako fotelikowego wsparcia, możemy użyć go do noszenia np. rowerka biegowego.


Biorąc pod uwagę wysoką jakość, przydatność, szeroki wybór kolorystyczny oraz przystępną cenę pas Cocobelt staje się idealnym prezentem dla przyszłej mamy. Dlatego, jeżeli zastanawiacie się, z jakim podarunkiem udać się w odwiedziny, odpowiedź jest jedna - pas COCOBELT znajdziecie w naszym sklepie => TUTAJ


Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2017
pixel