Cybex Priam 3.0 - uwaga na błędy w numeracji! To jest 4 seria

2022-01-05
Cybex Priam 3.0 - uwaga na błędy w numeracji! To jest 4 seria

Cybex Priam 3.0? Nie.

W styczniu 2022 roku do sprzedaży trafił odświeżony Cybex Priam. Model ten jest jednym z topowych wózków z wyższego segmentu i w Polsce od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością, a już w szczególności od momentu przedstawienia wyjątkowo pięknego stelaża Cybex Priam w kolorze Rosegold, za którym w ślad poszła cała rzesza konkurencyjnych producentów przemalowujących swoje wózki w kolorze mu podobnym. Premiera zliftingowanego wózka Cybex Priam wywołała falę niepotrzebnego zamieszania i jedno wciąż kierowane do nas od Państwa pytanie: Czy to jest Cybex Priam 3.0?

To nie jest Cybex Priam 3.0 – nowy model oznaczony jest numerem 4

Przejdźmy do rzeczy. Nie jest regułą dla wszelkich producentów numerowanie odświeżonych modeli kolejno: 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 itd. Pierwsze z brzegu przykłady z branży dziecięcej: Bugaboo Bee 3 został zastąpiony przez Bee 5, Stokke Xplory 6 przez Xplory X (czyli 10, nazwa stylizowana z użyciem cyfry rzymskiej).

Premiera Cybex Priam została standardowo poprzedzona oficjalną prezentacją ze strony producenta. Co roku przedstawiciele 3kiwi.pl odwiedzają siedzibę Cybex w Bayreuth. Dlaczego w różnych miejscach spotykacie się Państwo z numeracją 3.0? Nie wiemy, ale się domyślamy…

Cybex Priam 4

Szanowni Państwo, kupując w 3kiwi.pl otrzymujecie oryginalne produkty z bezpośredniej dystrybucji producenta oznaczone na fakturze imiennej prawidłową numeracją.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu.

 

Cybx Priam 3.0 numer 4 prezntacja Ilustracja 1. Fragment oficjalnej prezentacji sprzedażowej producenta dla Cybex Priam 4. Źródło: CYBEX (dostęp 17.12.2021 r.)

 Cybex Priam 3.0 Cybex Priam 3.0 #CybexPriam4

Ilustracja 2. Fragment rozmowy naszej klientki na oficjalnym ogólnoświatowym profilu Cybex @cybex_global. Źródło: Dzięki uprzejmości @evkazt (dostęp 30.12.2021 r.)

Ilustracja 3. Hashtag używany przy nowej kolekcji w serwisie instagram. Źródło: @cybex_global (dostęp 5.01.2022 r.)

pixel