Dlaczego warto kupić wózek dziecięcy z segmentu premium?

2017-04-09
Dlaczego warto kupić wózek dziecięcy z segmentu premium?

W związku z tym, że moja rodzina niedługo z trzyosobowej zmieni się w czteroosobową, jakiś czas temu obwieściłam mężowi, że zamierzam kupić dostawkę do wózka. Mąż na to - w porządku - i temat znikł. Jakiś czas potem mój mąż wziął naszą córkę do zoo. Wraca i mówi, że w zoo było tyle dzieci w wózkach! I jeden z tych wózków miał taką dostawkę! Z płyty pilśniowej i kółek kupionych w Castoramie! I mój mąż majsterkowicz mi taką bardzo chętnie zrobi i będzie kosztować grosze (chociaż „normalna” dostawka wcale milionów nie kosztuje)! Czy się na to zgodziłam?

 

Kupuj to, na co Cię stać

Oczywiście mogłabym się ucieszyć, że mój mąż taki zaradny, zrobi mi dostawkę z płyty pilśniowej a za zaoszczędzone pieniądze kupię sobie płaszczyk. Jednak nie bardzo podoba mi się wizja zamiany wózka w brazylijską fawelę. Poza tym jak ja będę z tym wjeżdżać do tramwaju?

 

Tak samo jest z samym wózkiem. Jeśli znalazłaś wózek, który Ci odpowiada i możesz sobie na niego pozwolić, to dlaczego masz z niego rezygnować? Jestem pewna, że mój mąż mógłby zrobić wózek z płyty pilśniowej, kółek z Castoramy i może jeszcze brezentu z odzysku, ale przecież tym wózkiem będzie jeździć dziecko. Przez co najmniej rok - albo i dłużej. Kupując wózek, kupuję gotowe rozwiązanie. Płacę za to, że wózek jest lekki, że łatwo do niego wpiąć gondolę, łatwo ją podnieść, łatwo zmienić gondolę na spacerówkę. Płacę za pomysły, nad którymi projektant spędził sporo czasu.

 

I wreszcie – płacę za porządne materiały! Już widzę, jak w zimie jadę z wózkiem z dostawką z płyty pilśniowej i moja starsza córka zamiast stabilnie siedzieć na dostawce, driftuje jak na snowboardzie i brakuje jej tylko Wiener Schnitzel na zmianę z Apfelstrudel na stoku.

 

Kupuj to, co Ci się podoba

Nie oszukujmy się – wózek ma być ładny. Jeśli na wybór odpowiednich kozaków czy płaszcza poświęcasz sporo czasu, to wózek tym bardziej będzie się rzucał w oczy. I to nie tylko innym ludziom – ale przede wszystkim Tobie. Po co kupować wózek, o którym od początku wiesz, że to nie to? Będziesz na niego codziennie patrzeć, więc po co za każdym razem masz żałować, że nie kupiłaś wymarzonego modelu?

 

Tak jak buty możesz kupować nowe co sezon, tak wózek kupujesz raz i koniec – dlatego warto, aby poza oczekiwaniami dotyczącymi funkcjonalności, spełniał też Twoje oczekiwania odnośnie wyglądu i sposobu wykonania.

 

Jaki model z obecnie dostępnych w naszym sklepie najbardziej Wam się podoba?

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2017
pixel