Pierwszy pojazd dla maluszka - poznaj najważniejsze kryteria przy wyborze wózka

2022-05-17
Pierwszy pojazd dla maluszka -  poznaj najważniejsze kryteria przy wyborze wózka

Jeszcze przed przyjściem niemowlęcia na świat warto zakupić profesjonalny wózek. Możesz nam wierzyć ale będzie on Ci niezbędny już w pierwszych dniach życia Twojego największego skarbu. Oferty wózków na rynku dziecięcym mogą przyprawić o zawrót głowy! Producenci prześcigają się w stosowaniu coraz to nowszych rozwiązań technicznych. Z pozoru wybór wózka wydaje się dziecinnie prosty ale czy aby na pewno taki jest? Jeśli jesteś młodą mamą i nie wiesz na co dokładnie zwrócić uwagę to świetnie trafiłaś! Mamy dla Ciebie kilka cennych rad!

Łatwy w obsłudze wózek to niezbędnik przyszłej mamy! Przemyśl swój wybór

Przed zakupem wózka warto zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Jednym z nich jest stelaż! Musisz się liczyć z tym, że nie raz będziesz musiała go przewieźć autem lub komunikacją miejską. Tutaj najlepiej sprawdzi się model wyróżniający się lekkością oraz łatwością złożenia. Doskonale wiemy, że każda młoda mama ma lekkie urwanie głowy przy niemowlęciu i na pewno ostatnie o czym myśli to poświęcanie cennych minut na składanie i rozkładanie wózka. Kolejną kwestią jest zawieszenie. Nie zawsze będziesz spacerować po równym chodniku bez ani jednej dziury. Warto zdecydować się na model posiadający amortyzujące zawieszenie, dzięki czemu Twoja pociecha nie odczuje jakichkolwiek nierówności!

Cybex Balios S Lux – jeden wózek, a mnóstwo możliwości. Przekonaj się sama

Proponujemy Ci model cybex Balios S Lux sprawdzający się zarówno przy nowo narodzonym niemowlęciu jak i kilku miesięcznym dziecku! Wózek z łatwością przekształcisz w spacerówkę, dzięki czemu Twój maluch będzie mógł podziwiać otoczenie i poznawać nowe rzeczy. Model ten dopasowany jest także do Ciebie, dzięki obecności wyjątkowo pojemnego kosza oraz regulowanej rączki. Jej wysokość dopasujesz do siebie jednym prostym ruchem! W naszym sklepie 3kiwi znajdziesz wspomniany model w konkurencyjnej cenie! Dodatkowo bogaty asortyment pozwoli Ci na wybranie ulubionego koloru wózka! Nie zwlekaj, zapoznaj się z ofertą już dziś! Twój maluszek zasługuje na wszystko co najlepsze!

 

pixel