Poznaj markę Cybex

Firma CYBEX oferuje foteliki samochodowe, nosidełka i wózki dziecięce, które są nie tylko bezpieczne, ale również doskonale przystosowane do miejskiego stylu życia. Flagowym produktem marki jest wózek Cybex Priam, który charakteryzuje się niespotykaną wielofunkcyjnością i możliwościami adaptacji do potrzeb użytkowników. Klasyczny i prosty stelaż zaskakuje różnorodnością możliwości i funkcjonalności oraz akcesoriów.


U podstaw tej marki i rozwoju jej produktów stoi połączenie zrównoważonego bezpieczeństwa i jakości, które łączy się z niepowtarzalnym wzornictwem i inteligentną funkcjonalnością. Ta strategia doprowadziła nie tylko do rozwoju pionierskich siedzeń samochodowych, jak np. fotelik Cybex Sirona skierowany tyłem do kierunku jazdy, ale także dziewięciu wyróżnień Red Dot Design Awards.

Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
Zamknij
pixel