Prezenty dla niemowlaka

2017-11-28
Prezenty dla niemowlaka

PREZENTY DLA NIEMOWLAKA
Święta tuż, tuż.. Najwyższy czas zacząć się rozglądać za prezentami, by mieć gwarancję, że dotrą do nas na czas. Dzisiaj podpowiadamy Wam, co warto wybrać, jeśli wybieracie się z prezentem do niemowlaka. Nasze propozycje prezentowe sprawdzą się nie tylko na Mikołajki, czy Boże Narodzenie. Większość z tych rzeczy będzie również idealnym prezentem na baby-shower, czy podczas pierwszej wizyty u maluszka. Zwykle prezenty dzielimy na praktyczne, potrzebne i piękne. Nasz sklep stara się oferować Wam wszystkie z tych trzech funkcji, dodając do nich jakość i bezpieczeństwo.
P JAK PREZENT PRAKTYCZNY
Maluch poza miłością, mlekiem i suchą pieluszką niewiele potrzebuje do szczęścia. Jego rodzice z pewnością jeszcze przed narodzinami zadbali o większość wyprawki. Pieluchy to jednak taki prezent, który zawsze będzie mile widziany. Upewnijcie się jednak, jakiej marki pieluszek używa dziecko, które idziecie odwiedzić. Uwzględniając liczbę zużywanych pieluch i dbanie o naszą planetę, myślimy, że warto zainteresować rodziców pieluszkami wielorazowymi.


Wbrew pozorom nie są trudniejsze ani mniej komfortowe w obsłudze niż klasyczne pampersy, a o wiele ładniej prezentują się na małej pupie i są ekologiczne. Mając jednak świadomość, że taka forma prezentu nie każdemu może przypaść do gustu, zapraszamy po dalsze inspiracje.


Praktycznym prezentem dla maluszka będzie urocza, ekskluzywna zawieszka do smoczka Elodie Details. Tu warto się jednak zorientować, czy dziecko ze smoczka korzysta.PIERWSZE PRZYTULANKI
To zwykle te najmilsze, bez których dziecko często nie wyobraża sobie życia. Idealne do przytulania i ciągania za sobą podczas stawiania pierwszych kroków. W tej kwestii nasz sklep ma trzy hity. Wielu małych Klientów od pierwszych dni zasypia w towarzystwie królika DouDou, którego najmniejsze rączki złapią bez trudu tak samo, jak trzymały pępowinę.


Już samo dotykanie tego króliczka wycisza malucha i pozwala mu na spokojny sen. Aby zabawka służyła jeszcze lepiej zaleca się, aby przed porodem przytulanka Effiki DouDou przeszła zapachem mamy, w tym celu najlepiej, aby była przez nią jakiś czas noszona lub leżała razem z nią w jednym łóżku, wtedy podarowana dziecku przekaże wyczuwalny dla malucha, znajomy zapach rodzica co bardzo pozytywnie wpływa na jego stan emocjonalny i spokojny sen.


Dzieciom sprzyjają również szumy podobne do tych, które słyszały będąc w brzuchu matki. Pomożemy i w tej kwestii. W naszej ofercie znajdziecie szumiące misie dwóch wiodących marek: Whisbear i Szumiś.ZABAWKI DO WÓZKA
Aby uprzyjemnić pierwsze spacery malucha warto zaopatrzyć go w zawieszki i zabawki z pozytywką. Przepiękne gwiazdki ma marka La Millou - klik!


Dużą popularnością cieszą się u nas kolorowe i ozdobione wieloma tasiemkami imitującymi tak bardzo lubiane przez dzieci metki - zawieszki Skip Hop.


Siedzące dzieci będą natomiast zadowolone z dopiętych do pałąka spacerówki miękkich książeczek Mamas&Papas - klik!DLA MAMY I MALUSZKA
Jeśli dysponujecie trochę większym budżetem, możecie zainwestować w nosidło, które maleństwu pozwoli być blisko mamy, a młodej mamie znacznie ułatwi życie z dzieckiem na rękach.


Nasze Klientki wybierają tutaj Baby Tulę albo luksusowe nosidła Cybex Platinum. Oba maja miękki panel i dbają o mały kręgosłup.


Gorącą kawę i świetną zabawę zagwarantują także maty edukacyjne, jak ta firmy Yookidoo. Maluszki mogą na niej leżeć, ćwiczyć przewroty, chwytać wiszące zawieszki, odkrywać kolory, faktury i szelest materiału.DROBIAZGI, KTÓRE CIESZĄ
Jeśli natomiast szukacie uroczego drobiazgu, który wywoła uśmiech na małej twarzy, pomoże w okresie ząbkowania i wzmocni uchwyt - warto zainteresować się gryzakami i grzechotkami. Wybór tutaj mamy ogromny, z resztą sami zobaczcie - KLIK!NAJPIĘKNIEJSZY PREZENT: CZAS
Bezcennym, najpiękniejszym i zawsze mile widzianym prezentem jest czas, który możecie poświęcić maluszkowi. Za ten czas wdzięczna Wam będzie także młoda mama. Zabierzcie zatem maluszka na spacer, pozwólcie się jego mamie wyspać, zróbcie jej zakupy lub ugotujcie coś pysznego. Takiego prezentu nigdy się nie zapomina.

pixel