Sklep dla dzieci Wałbrzych, artykuły dziecięce, wprawka dla noworodka w ŚWIDNICY ul. Zamenhofa 42 - 3kiwi.pl

Sklepy dziecięce 3kiwi.pl posiadają aż 3 placówki na Dolnym Śląsku: w Świdnicy, Jeleniej Górze i we Wrocławiu.

 

3kiwi.pl Baby
ul. Zamenhofa 42 (przy szosie na Wałbrzych)
58-100 Świdnica

 

Telefon: 602 462 463
E-mail: sklep.swidnica@3kiwi.pl


Produkty znajdujące się w ofercie w sklepach stacjonarnych pochodzą od najlepszych producentów, którzy gwarantują najwyższą jakość i bezpieczeństwo m.in. MAXI COSI, ROEMER, RECARO, MACLEREN, X-LANDER, MUTSY, MAMAS AND PAPAS, CONCORD, PINIO, LOVI, MEDELA, TOMMEE TIPPEE, BRAUN, SUDOCREAM, NIVEA, CEBA BABY, NINIO, PINOKIO.

Sklep w Świdnicy otwarty jest:

 • od poniedziałku do piątku: 10 - 18
 • w soboty: 10- 14

 

W naszej ofercie przy ul. Zamenhofa 42 w Świdnicy znajdziesz:

 • całą wyprawkę dla niemowlaka
 • akcesoria dla niemowląt
 • łóżeczka
 • wózki
 • krzesełka
 • foteliki samochodowe
 • meble dla dzieci
 • zabawki
 • pościel
 • akcesoria dla mamy
 • i wiele innych produktów skierowanych do dzieci


Od pieluchy do przewijaka, czyli wyprawka dla niemowlaka

 

Pojęcie wyprawki jest powszechnie znane wszystkim młodym rodzicom, a chociaż sam termin jest bardziej ogólny i dotyczy wielu dziedzin życia, przygotowanie do przyjścia na świat dziecka ma największe znaczenie. Kompletna wyprawka dla niemowlaka Wałbrzych to zestaw różnych akcesoriów, ubranek, mebli, wózków i dziesiątek przydatnych rzeczy, które można kupić pod jednym dachem. Wyposażenie dla malucha i rodziców oferuje sklep dla dzieci Wałbrzych, w którym znajdzie się wszystko, co niezbędne w pierwszych latach życia. Takie rozwiązanie to nie tylko oszczędność czasu, ale również pewność fachowej obsługi i doradztwa wyspecjalizowanego personelu.

 

3kiwi

3kiwi

3kiwi

3kiwi

3kiwi

3kiwi

 

Meble i wózki, czyli wyposażenie pokoju noworodka

 

Pokoik małego dziecka lub przeznaczony dla niego kącik w sypialni rodziców wymaga szczególnie starannego urządzenia. Wyprawka niemowlęca Wałbrzych obejmuje także wszelkiego typu meble i sprzęty, które nie służą dziecku bezpośrednio, ale pomagają w zabiegach pielęgnacyjnych czy estetycznym przechowywaniu rzeczy. Artykuły dziecięce Wałbrzych to między innymi przewijak. Nie jest on dodatkiem niezbędnym, ale zmienianie pieluchy na łóżeczku bywa mnie wygodne i grozi ubrudzeniem pościeli. Poza tym typowe łóżeczko dla dziecka Wałbrzych bywa na tyle niskie, że wymusza na mamie ciągłe nachylanie się, niezbyt wygodne i męczące. Niektóre, nieco bardziej nowoczesne i rozbudowane konstrukcyjnie łóżeczka dla dzieci Wałbrzych posiadają też praktyczne rozwiązanie w postaci przewijaka zamontowanego na górnej krawędzi. Co z pewnością usprawnia pracę mamy lub taty i poprawia komfort. Odpowiednio przystosowane meble dla dzieci Wałbrzych to ten element wyprawki, który ma większe znaczenie dla korzystających z nich rodziców przynajmniej do momentu, kiedy maluch podrośnie na tyle, że stanie się samodzielny.

 

Kiedy maluch już sam siedzi, bawi się, manipuluje przedmiotami, a także zaczyna jeść można wspomagać go wyposażając w krzesełka dla dzieci Wałbrzych. Należą one do ciekawych konstrukcyjnie rozwiązań, które rosną razem z dzieckiem. Ilość modeli bywa spora, dzięki czemu różne są także zastosowane rozwiązania począwszy od wyjmowanych kilkupoziomowych siedzisk po specjalne szyny, po których siedzenie unosi się i obniża. Praktyczne foteliki dla dzieci Wałbrzych z tworzyw sztucznych posiadają odpowiednie zabezpieczenia przed wypadnięciem, a materiał jest łatwy do utrzymania w czystości. Takie regulowane meble dla dzieci Wałbrzych mogą towarzyszyć maluchowi nawet do rozpoczęcia nauki szkolnej, co wydatnie ogranicza i tak już spore wydatki. Kompletna wyprawka dla dziecka Wałbrzych obejmuje również niezbędny wózek, czyli jedno z podstawowych elementów wyposażenia malucha towarzyszące mu przez wiele lat. Rodzice do wyboru mają tu dziesiątki rozwiązań. Nowoczesne wózki dziecięce Wałbrzych to rozmaite kształty, wiele różnych funkcji, dodatkowe wyposażenie, które warunkuje komfort jazdy, ale również cenę. Decyzją, która muszą podjąć rodzice jest wybór modelu wielofunkcyjnego, albo opcji obejmującej mniejsze wózki spacerowe Wałbrzych i gondole dla niemowląt.

 

Akcesoria dodatkowe na szczególne okazje

 

Tradycyjna podstawowa wyprawka dla noworodka Wałbrzych to wymienione wcześniej mebelki, ubrania, akcesoria do karmienia i pielęgnacji oraz wózek. Producenci oferują jednak znacznie więcej przedmiotów, które mogą pomagać w pielęgnacji, ale nie są w niej niezbędne. Takie dodatkowe akcesoria dla niemowląt Wałbrzych to na przykład specjalne szelki do prowadzania dziecka, krzesełka do wanny czy ręczniki z kapturem po kąpieli. Dla osób, które podróżują z dzieckiem sklep specjalistyczny oferuje także produkty przydatne podczas wyjazdów. Obowiązkowe foteliki samochodowe Wałbrzych można dopasować do wieku dziecka i pozycji, jaką zajmuje w pojeździe, od leżącej w przypadku niemowląt po siedzącą dla dzieci starszych. Podczas wyjazdu praktycznym rozwiązaniem mogą okazać się łóżeczka turystyczne Wałbrzych, przypominające te klasyczne drabiniaste, ale lżejsze, z płótnem zamiast drewnianej ramy i przede wszystkim składane. Nie można również zapomnieć o wózkach podczas wyjazdów turystycznych. Spacerowe wózki dla dzieci Wałbrzych to również ich wersje małe, lekkie i praktyczne, które po złożeniu z powodzeniem zmieszczą się w bagażniku razem z walizką i innymi akcesoriami.

pixel