Szukasz idealnej spacerówki? Poznaj Joie Litetrax 4 – króla wśród wózków!

2019-05-23
Szukasz idealnej spacerówki? Poznaj Joie Litetrax 4 – króla wśród wózków!

Producenci wózków dziecięcych prześcigają się w szukaniu rozwiązań mających ułatwić rodzicom korzystanie z nich, a maluchom zapewnić komfortowe podróże. Jedną z firm, która zdaje powyższy egzamin celująco, jest brytyjska marka Joie. Skąd jej popularność i dlaczego mamy posiadające wózki Joie nie zamieniłyby ich na żaden inny? Przekonaj się sam!

Kilka słów od producenta, czyli czego oczekiwać po Joie Litetrax 4

Firma Joie zapewnia, że Litetrax 4 to doskonała, funkcjonalna spacerówka, którą pokochają rodzice niezależnie od miejsca zamieszkania. Wyróżnia się sportowym designem i prostą w składaniu konstrukcją. Dodatkowym atutem są jego kompaktowe rozmiary: złożony mieści się w bagażniku niemal każdego auta. Na wygodę dziecka wpływa natomiast szerokie siedzisko, wysokiej jakości materiały oraz szereg rozwiązań, które gwarantują maluchowi radosne spacery. Joie Litetrax 4 posiada także adaptery do zamontowania fotelika samochodowego z tej samej firmy.

Jak Joie Litetrax 4 sprawdza się w codziennym użytkowaniu?

Mamy posiadające wózek Joie Litetrax 4 chwalą przede wszystkim jego lekkość i zwinność. Wytrwałe testowanie tego modelu przez małych odkrywców pokazało także, że to doskonała spacerówka dla starszych dzieci: jest niezwykle wygodna i praktycznie niezniszczalna. A co jeszcze przypadło do gustu właścicielkom pojazdu?

  • Przede wszystkim rozkładane oparcie. Dzięki temu wózek idealnie nadaje się zarówno dla mobilnego starszaka, jak i dla malucha, który uwielbia spać na spacerach. Dodatkowy plus to jego płynna regulacja, umożliwiająca zmianę pozycji z siedzącej na leżącą dosłownie w sekundę. Można to zrobić za pomocą specjalnej dźwigni lub pasków.

  • Zabudowane siedzisko. To błogosławieństwo szczególnie podczas jesieni lub zimy, kiedy mroźny wiatr i zimny deszcz próbuje za wszelką cenę wedrzeć się do wnętrza wózka. Joie Litetrax 4 posiada szczelne, szerokie ścianki boczne, co zapewnia dziecku idealną osłonę.

  • Ogromna budka. W przypadku opisywanego modelu to nie przesada. Można ją rozłożyć tak, że przysłania prawie całego malucha, a w lecie rozsunąć dodatkowy panel z siateczki.

  • Łatwość składania. Jeśli codziennie jeździsz komunikacją miejską, docenisz możliwości, jakie daje Joie Litetrax 4. Wystarczy chwycić za pas umieszczony przy siedzisku, a wózek składa się sam i to przy użyciu jednej ręki! Uchwyt pomaga w jego wygodnym niesieniu (również jedną ręką).

  • Regulowany podnóżek. Przydaje się w szczególności przy młodszych dzieciach. A jak wiadomo, mniejsze pociechy rosną szybciej, więc możliwość jego wydłużenia jest na wagę złota.

Zainteresował Cię opisywany wózek? Znajdziesz go w naszym sklepie 3 Kiwi. Zapraszamy!

pixel