Trójkołowa spacerówka thule spring flagowy produkt wśród wózków! Dowiedz się dlaczego

2022-05-17
Trójkołowa spacerówka thule spring flagowy produkt wśród wózków! Dowiedz się dlaczego

Wózki trójkołowa zaczynają cieszyć się coraz większą popularnością, a tym samym zyskują coraz większe grono zwolenników. Ich sekret tkwi przede wszystkim w konstrukcji. Lekkość, stabilność i zwrotność to cechy jakich szuka każdy rodzic. Wiele osób obawia się, że wózek nie sprawdzi się np. na nierównych terenach. Nic bardziej mylnego! Marka Thule przewidziała wszystko! Przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw niezbędnych informacji ukazujących, że modele trójkołowe to strzał w dziesiątkę!

Zwrotna i lekka, czyli dwie cechy najlepiej opisujące spacerówkę marki thule spring

Najczęściej na modele trójkołowe decydują się osoby prowadzące aktywny tryb życia. Ale nie jest to warunek konieczny! Spacerówka thule spring posiada szereg funkcji sprawdzających się w rozmaitych sytuacjach. Najpierw pod lupę stelaż. Wózki wyposażone w trzy koła w odróżnieniu od czterokołowców wyróżniają się lekkością. Bez problemu wniesiesz je po schodach lub pod wysoki krawężnik. Bez komentarza nie możemy pozostawić ich zwrotności. Zdarzają się sytuacje kiedy musisz przejść przez zatłoczoną ulicę lub alejki sklepowe. Trójkołowa spacerówka w takich przypadkach sprawdzi się idealnie! Stelaż wózka pozwala także na złożenie go jedną ręką dosłownie w kilka sekund. Nie musisz się męczyć ze skomplikowanym systemem składania. Naszą misją jest ułatwienie codziennego funkcjonowania każdej świeżo upieczonej mamie!

Komfort pociechy jest najważniejszy! Proponowana spacerówka thule spring to Twój hit

Spacerówka thule spring wyposażona w trzy koła to produkt skierowany do najbardziej wymagających rodziców ceniących sobie innowacyjne rozwiązania. Chyba zgodzisz się z nami, że Twój maluszek nie zasługuje na średniej jakości wózek. W końcu każdy spacer ma być nową wspaniałą przygodą! Co najważniejsze, proponowany przez nasz sklep 3kiwi model posiada również profesjonalną ochronę przed słońcem. Doskonale wiemy jak niebezpieczne jest silne promieniowanie dla delikatnego dziecka. Dlatego właśnie spacerówka została wyposażona w budkę z filtrem UPF 50+ posiadającą otwory wentylacyjne. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz design wózka najlepiej trafiający w Twój gust! Z nami masz pewność, że zakupiona spacerówka przez lata będzie perfekcyjnie spełniać swoje zadanie.

 

pixel