Wielofunkcyjność jest w cenie. Kupujemy wózek 4w1

2019-10-21
Wielofunkcyjność jest w cenie. Kupujemy wózek 4w1

Posiadanie dziecka wiąże się z wieloma kosztami, a wydatki rozpoczynają się już przed przyjściem malucha na świat. Nic więc dziwnego, że przyszli rodzice szukają oszczędności, by nieco poratować domowy budżet. Producenci odpowiedzieli na te potrzeby, oferując wózki 4w1, które w założeniu mają spełniać potrzeby dziecka od momentu narodzin aż do ukończenia pierwszego roku życia. Na dodatek cena jest korzystniejsza, niż przy zakupie każdej części kompletu osobno, a jedna wizyta w sklepie z artykułami dziecięcymi pozwala zaoszczędzić czas. Nie jesteś pewien, czy kupić model 4w1? Przeczytaj poniższy tekst i zyskaj pewność, że warto!

Dowiedz się, co otrzymasz w poczwórnym zestawie

Tak zwany wózek 4w1 to nic innego, jak rozszerzenie zestawu wielofunkcyjnego. Oprócz stelaża, na który jednym ruchem można wpiąć gondolę i siedzisko spacerowe, w komplecie znajduje się również fotelik samochodowy i adaptery do wózka lub baza do samochodu. W 3Kiwi mamy na przykład model Cybex Priam z bazą ISOFIX oraz Cybex Balios z adapterami. To, który z nich wybierzesz, zależy od Twoich oczekiwań. Jeżeli fotelik ma znajdować się jedynie w aucie, lepszym rozwiązaniem będzie baza, natomiast gdy często go wyjmujesz, idąc chociażby na zakupy, zdecyduj się na adaptery. Dzięki nim bez problemu zamocujesz nosidełko na stelażu wózka. Pamiętaj, że fotelik powinien pasować przede wszystkim do Twojego samochodu, gdyż to gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo dziecka. O dostosowanie do wózka nie musisz się martwić: producent zatroszczył się o to osobiście.

Poznaj zalety wyboru wózka wielofunkcyjnego

Dlaczego warto zdecydować się na model 4w1? Głównie ze względu na jego funkcjonalność. Podczas jednych zakupów możesz zaopatrzyć się w wózek, który posłuży Wam przez długi czas. Komfortowa, szeroka gondola przyda się dopiero co narodzonemu maluchowi, a kiedy zamieni się on w ciekawe świata półroczne dziecko – będzie na niego czekała wygodna spacerówka. Fotelik natomiast sprawdzi się zarówno podczas jazdy z noworodkiem ze szpitala, jak i wyjazdów do dziadków, na wakacje czy do lokalu, w którym urządzacie pierwsze przyjęcie urodzinowe dziecka. Wózek głęboko-spacerowy sam dopasowuje się do Twojego stylu życia i potrzeb malucha, a nosidełko wraz z bazą zapewnia bezpieczeństwo w aucie. Wbrew pozorom zakup takiego kompletu to też oszczędność pieniędzy. Zestaw kosztuje mniej, niż każda część z osobna i mimo tego, że suma do jednorazowego wydania sprawia wrażenie wysokiej, szybko się zwróci. Niektórzy producenci oferują jedną bazę do fotelika 0-13 i następnego, do 18 kg. W 3Kiwi możesz na przykład kupić takie samo mocowanie do modelu Cybex Cloud Z i Cybex Sirona Z.

pixel