Wózek thule urban glide 2 gwarantuje bezpieczeństwo o najwyższym standardzie! Sprawdź to

2022-05-17
Wózek thule urban glide 2 gwarantuje bezpieczeństwo o najwyższym standardzie! Sprawdź to

Powszechnie wiadomo, że wybór wózka dla niemowlaka pod żadnym pozorem nie może być przypadkowy. Zwraca się uwagę na wszystkie parametry techniczne, design i funkcje ułatwiające prowadzenie wózka. A co z bezpieczeństwem dziecka? Przecież to ona pełni kluczową rolę! Wybrany model powinien posiadać szereg cech zapewniających, że Twojemu maluszkowi nic nie grozi niezależnie czy będziesz spacerować w parku, czy wspinać się po górskich trasach. Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki poradnik o tym na jakie aspekty bezpieczeństwa musisz zwrócić uwagę!

Bezpieczny wózek thule urban glide 2 to must have odpowiedzialnego rodzica

Dla każdego rodzica komfort dziecka jest najważniejszy. Doskonale wiedzą o tym producenci wózków dziecięcych. W kwestiach bezpieczeństwa prym wiedzie wózek thule urban glide 2. Posiada on pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Ich zadaniem jest utrzymanie stabilnej pozycji dziecka w wózku. Jest to bardzo ważne, ponieważ w przypadku małych pociech, kiedy kręgosłup dopiero się rozwija każde uszkodzenie i skrzywienie może mieć poważne konsekwencje w późniejszym okresie. Nie każdy spacer odbywa się w ciągu dnia, w czasie pięknej pogody. Dlatego właśnie proponowany model posiada odblaskowe elementy! Od teraz będziecie widoczni nawet po zmroku lub podczas pochmurnego dnia! Bez komentarza nie możemy pozostawić zawieszenia. Zastosowana amortyzacja sprawia, że Twoja dziecko nie odczuje jakiejkolwiek nierówności powierzchni!

Postaw na wysoki standard wykonania i ciesz się profesjonalnym wózkiem na każdą okazję

Upał doskwiera nam wszystkim, a Twojemu dziecku w szczególności. Przecież niemowlę znacznie ciężej ochłodzić. Ale bez obaw! Wózek thule urban glide 2 posiada na to idealne rozwiązanie! Na dużą uwagę zasługuje budka posiadająca specjalne otwory. Umożliwiają one cyrkulację, dzięki czemu Twoja pociecha ma stały dostęp do świeżego powietrza. W 3kiwi nie idziemy na skróty! Doskonale wiemy, że w kwestiach związanych z bezpieczeństwem dziecka nie ma miejsc na jakiekolwiek niedociągnięcia. Wybierając wózek w naszym sklepie zyskujesz pewność, że spełnia on wszystkie wymagane normy i standardy! To właśnie u nas najwyższą klasę w konkurencyjnej cenie masz na wyciągnięcie ręki. Dla wszystkich zainteresowanych posiadamy również możliwość skorzystania z zakupu na raty! Nie zwlekaj, ten niezwykle bezpieczny model czeka właśnie na Ciebie!

 

pixel