Wózki thule, czyli Ferrari wśród modeli! Sprawdź dlaczego warto zdecydować się na ich zakup

2022-05-17
Wózki thule, czyli Ferrari wśród  modeli! Sprawdź dlaczego warto zdecydować się na ich zakup

Bez wątpienia wózek to pierwszy profesjonalny pojazd dla Twojego dziecka. To właśnie on będzie Wam towarzyszył przez pierwszy okres dzieciństwa. Doskonale wiemy, że istnieje duże grono rodziców uwielbiających prowadzenie aktywnego trybu życia wraz z maluszkiem! Również do nich należysz? Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny model sprawdzający się nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach! Jesteś ciekawa co to? Czytaj dalej!

 

Profesjonalny model dla aktywnych rodziców – poznaj wózki thule na miarę Twoich potrzeb

Doskonale wiemy, jak każdemu rodzicowi zależy na wyborze najlepszego wśród oferowanych, wózka dla swojej pociechy. Tutaj nie ma miejsca na jakiekolwiek pójście na skróty. Wybrany model musi spełniać szereg oczekiwań, szczególnie jeśli mamy do czynienia z miłośnikami aktywności fizycznej. Wyobraź sobie poranny jogging w sobotni, słoneczny poranek. Czy jest coś lepszego? Oczywiście, że nie! Z nami bez problemu to zrealizujesz! Dlatego właśnie proponujemy Ci wózki thule. Ich popularność wynika głównie z idealnego dopasowania zarówno do potrzeb dziecka jak i oczekiwań rodziców. Marka Thule zadbała o to, aby ich model sprawdzał się niezawodnie zarówno na płaskich terenach jak i nieco bardziej wyboistych. To wszystko za sprawą amortyzowanego zawieszenia oraz nieprzebijanych kół wypełnionych pianką! Możesz nam wierzyć, że wraz ze swoją pociechą będziecie zachwyceni!

 

Bezpieczeństwo maluszka to priorytet! O to również zadbaliśmy, przekonaj się

Proponowane przez nasz sklep 3kiwi modele zapewniają bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. To wszystko za sprawą m.in. pięciopunktowych pasów bezpieczeństwa. W odróżnieniu od opcji trzypunktowej znacznie lepiej trzymają dziecko w stabilnej pozycji, co będzie widoczne szczególnie na nierównych powierzchniach. Dodatkowo Twój maluszek jest zabezpieczony przez specjalny pałąk chroniący przed wypadnięciem. Jak sama widzisz oferowane przez nas wózki thule to bez dwóch zdań modele najwyższej klasy! Szeroki asortyment pozwoli Ci na wybranie koloru zgodnie z własnymi upodobaniami! Myśląc o potrzebach wszystkich rodziców udostępniamy możliwość zakupu na dogodne raty. Bez komentarza nie możemy również pozostawić dwuletniej gwarancji udzielanej na zakupiony wózek! Nie zwlekaj i już dziś zapoznaj się z naszą ofertą!

 

pixel