Wybieramy pierwszy fotelik samochodowy dla dziecka. Poznaj bliżej modele RWF

2020-11-02
Wybieramy pierwszy fotelik samochodowy dla dziecka. Poznaj bliżej modele RWF

Niektórzy uważają, że zakup fotelika do samochodu jest równie istotny, jak zaopatrzenie się w wózek. Fakt, że coraz częściej kupowanym modelem fotelików jest RWF, czyli tyłem do kierunku jazdy, pozwala przypuszczać, że świadomość rodziców w kwestii bezpiecznego podróżowania samochodem, stale rośnie. Jeżeli zbliża się moment zakupu fotelika dla Waszej pociechy, skorzystajcie z porad, które dla Was mamy!

Wysoki poziom bezpieczeństwa i niezbędne atesty. Co sprawdzić przed zakupem?

Zgodnie z przepisami, podczas jazdy samochodem, od urodzenia do osiągnięcia przez dziecko 135 cm wzrostu, należy przewozić je w specjalnym foteliku. Jego zakup to kwestia priorytetowa dla wszystkich rodziców, posiadających samochód. Nawet krótka podróż do lekarza czy dziadków musi przecież być w pełni bezpieczna. Dlatego wybierając RWF fotelik nie wystarczy kierować się poleceniem znajomych bądź, co gorsza, atrakcyjną ceną. Przede wszystkim trzeba przyjrzeć się certyfikatom oraz atestom. Dobry fotelik samochodowy został przebadany pod różnymi kątami i na podstawie dobrych wyników, dopuszczony na rynek europejski. Powinien być to model RWF: montowany tyłem do kierunku jazdy. Podróżowanie w takim siedzisku gwarantuje niemal pięciokrotnie większe bezpieczeństwo, niż w foteliku FWF (przodem do kierunku jazdy).

Pierwszy fotelik RWF 0-18 kg zamówisz na stronie naszego sklepu 3KIWI!

Wybierając pierwszy fotelik dla dziecka, zaleca się zwrócić uwagę na ogólny wynik bezpieczeństwa, ale nie tylko. Rodziców powinny zainteresować również inne czynniki, jak choćby przestronne i głębokie siedzisko, dużo miejsca na nogi albo miękka, zdejmowana tapicerka. W naszym sklepie 3KIWI sprzedajemy foteliki samochodowe RWF, spełniające wszelkie normy, a przy tym funkcjonalne i designerskie. Oferujemy duży wybór nowoczesnych fotelików do stosowania w trybie tyłem do kierunku jazdy. Klienci, którzy cenią sobie bezkonkurencyjną jakość i najnowsze technologie z pewnością znajdą u nas fotelik, jakiego potrzebują. W razie pytań, pozostajemy do dyspozycji – chętnie doradzimy w wyborze!

pixel