Zakupy ratalne w 3kiwi.pl

Skorzystaj z opcji płatności Credit Agricole Raty i wybieraj to, co najlepsze!

Przekonaj się, jakie to proste:

  • Przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty

  • Gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie z rat skorzystasz do maksymalnej kwoty 20 tys zł

  • Samodzielnie dobierzesz liczbę rat i ich wysokość, tak aby spłata nie była dla Ciebie kłopotliwa. Szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu. Umowę i zakupy dostaniesz do domu!

  • Baby Dyskont Sp. z o.o. oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

Jak dokonać zakupów na raty w sklepie internetowym?

Podczas składania zamówienia wybierz formę zapłaty 'raty mBank' lub "Credit Agricole Raty". W dalszym procesie, po złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę banku, gdzie uzupełnisz formularz kredytowy i otrzymasz decyzję.

W przypadku pozytywnej odpowiedzi i otrzymaniu pieniędzy od banku za Twoje zamówienie, wyślemy je natychmiastowo. W przypadku odpowiedzi negatywnej z banku, anulujemy Twoje zamówienie. W przypadku odpowiedzi negatywnej istniej możliwość zmiany formy zapłaty. Skontaktuj się wówczas z nami.

Jak sprawdzić wysokość i oprocentowanie rat?

Przy każdym produkcie jaki można kupić na raty znajduje się kalkulator ratalny. Skorzystaj z niego, aby sprawdzić wysokość i oprocentowanie rat.

Raty w sklepach stacjonarnych 3kiwi.pl

3kiwi.pl w swoich sklepach stacjonarnych we Wrocławiu, Jeleniej Górze i Świdnicy oferuje sprzedaż ratalną. Obsługą kredytową zajmuje się Santander Consumer Bank. Aby poznać wysokość rat i aktualną ofertę kredytową prosimy o odwiedzenie naszych sklepów i sprawdzenie aktualnej oferty kredytowej.

Sprawdź adresy sklepów stacjonarncyh 3kiwi.pl TUTAJ.

pixel