Stokke® Steps™

Wielbiciele skandynawskiego stylu uwielbiają go za funkcjonalność i niepowtarzalny design, który potrafi doskonale wpasować się w aranżację pokoju. Wygląd łączy się z obszernym zastosowaniem, zwłaszcza że produkty scandi zazwyczaj występują w formie modułowej. Oznacza to, że mogą przybierać różne formy, tym samym dostosowując się do posiadacza. Prawdziwym ewenementem i kwintesencją skandynawskiego pomysłu jest Stokke Steps krzesełko, które zmienia się wraz z Twoim dzieckiem. Wartości producentów innowacyjnych krzesełek opierają się na skandynawskiej tradycji i są ściśle powiązane z zamiłowaniem do rzemiosła najwyższej jakości. Każdy z produktów dziecięcych Stokke został zaprojektowany po to, by rodzic mógł nawiązywać z dzieckiem więź, a sam maluch mógł brać udział w rodzinnym życiu już od samego początku. Chętnie opowiemy Wam więcej o tym nowoczesnym produkcie, którym jest krzesełko do karmienia Stokke Steps.

 

Stokke Steps krzesełko, które zmienia się wraz z dzieckiem

Wbrew pozorom, maluchy rosną bardzo szybko. Dlatego tak ważny jest zakup sprzętów i akcesoriów, które są w stanie posłużyć nam (a przede wszystkim dziecku) przez o wiele dłuższy czas. Krzesełko do karmienia Stokke Steps może towarzyszyć waszemu maluchowi już od momentu narodzin, przybierając formę leżaczka bądź specjalnego krzesła z leżaczkiem. Stabilne nóżki i wysokogatunkowy materiał sprawia, że dziecku jest wygodnie, zaś rodzic nie musi martwić się o jego bezpieczeństwo. W szóstym miesiącu życia dziecka, przedmiot przybiera formę krzesła z nakładką i/lub tacką, które ułatwia karmienie malucha i minimalizuje ryzyko zakrztuszenia się. Czy to wszystko, co ma do zaprezentowania Stokke Steps krzesełko do karmienia? Skądże! Wraz z rozwojem dziecka i jego samodzielnością, Stokke Steps zamienić można w krzesełko, dzięki któremu dziecko będzie mogło aktywnie uczestniczyć w rodzinnych posiłkach oraz pracach wymagających siedzenia przy biurku. Jako eksperci, obecni na rynku już od kilku lat, serdecznie polecamy Stokke Steps – płacisz za jeden sprzęt, zyskujesz aż trzy. Brzmi jak inwestycja nie do odrzucenia!

 

Krzesełko do karmienia Stokke Steps – design i funkcjonalność

Styl scandi zachwycił nie tylko dekoratorów wnętrz, lecz również rodziców z całego świata. W przypadku jakim jest Stokke Steps krzesełko, mamy do wyboru kilka wersji nóżek; od klasycznej czerni, przez szarości czy jasne odcienie drewna, które nawiązują do natury. Krzesełko do karmienia Stokke Steps wyróżnia się spośród innych modeli ergonomicznym, owalnie zakończonym siedziskiem i oparciem, które wspomagają utrzymanie przez dziecko właściwej postawy podczas siedzenia. Regulowany podnóżek dostosowuje się do preferencji malucha, dzięki czemu rodzic ma pewność, że jego pociecha odczuwa komfort i brak skrępowania. Proces dopasowywania poszczególnych części krzesełka do wzrostu dziecka nie wymaga używania jakichkolwiek narzędzi – informacja jest na wagę złota dla tych, którzy zamiast złotej rączki posiadają dwie lewe! Dokładamy wszelkich starań ku temu, by oferowane przez nas produkty były owocem pracy doświadczonych osób. Mimo, że przede wszystkim stawiamy na jakość, nie zaś ilość, to i tak nasz asortyment pęka w szwach od nowości. Dowód? Stale aktualizowana kolekcja produktów marki Stokke!

 

Piękno tkwi w detalach – krótko o akcesoriach od firmy Stokke

Krzesełko do karmienia Stokke Steps można wyposażyć w wiele dodatkowych elementów, będących w stanie całkowicie odmienić jego dotychczasowy wygląd. Weźmy pod lupę jeden z najpopularniejszych przedmiotów – leżaczek Stokke Steps. Jego starannie dopracowana konstrukcja sprawia, że naśladuje on ruchy bujania podobne do tych, jakich dziecko może doświadczyć w matczynych ramionach. Wkładka do leżaczka została opracowana we współpracy z dziecięcymi fizjoterapeutami, dzięki czemu zapewnia właściwe ułożenie i oparcie dla malucha. Równie przemyślanym dodatkiem jest specjalna poduszka, dostępna aż w sześciu wzorach. Przedmiot zwiększa wygodę dziecka, zaś sam materiał jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości – wystarczy jedynie przetrzeć go szmatką. Pozostając w tematyce czystości, niezbędnym dodatkiem do krzesełka jest tacka jedzeniowa, którą wystarczy jedynie przetrzeć wilgotną szmatką. Żadna bitwa na jedzenie nie będzie Wam straszna, jeżeli wyposażycie dziecko w krzesełko do karmienia Stokke Steps. Jakieś pytania? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości!

 

Produktów: 18
Produktów 1 - 18 z 18
pixel