Fjord Blue, nowy kolor krzesełka Stokke® Tripp Trapp®

2022-08-22
Fjord Blue, nowy kolor krzesełka Stokke® Tripp Trapp®

Norweska marka luksusowych produktów dla dzieci rozszerza swoją kolekcję kultowego ergonomicznego krzesełka do karmienia Stokke® Tripp Trapp®.

Projektanci zainspirowani barwami norweskich fiordów składają im hołd nowym kolorem – Fjord Blue – w głębokim odcieniu niebieskiego. Fiordy z ich głębokimi, wzburzonymi wodami, otoczone górami i wodospadami są naturalnym arcydziełem natury, które zapiera dech w piersiach.

Krzesełko Stokke® Tripp Trapp® w kolorze Fjord Blue jest świeże, nietypowe, wprowadza niestandardowy kolor norweskiej przyrody do Państwa wnętrz.

Ponadczasowy i trwały – jak same fiordy, krzesełko Tripp Trapp® towarzyszy dziecku przez całe jego życie przechodząc do następnych pokoleń. Wraz z dedykowanym leżaczkiem Newborn Set jako krzesełko dla noworodka, a zestawem Baby Set jako najlepsze krzesełko do karmienia.

Wraz nowym kolorem krzesełka Stokke® przedstawia również Baby Set w kolorze Fjord Blue oraz dedykowaną poduszkę, inspirowaną specyficznym życiem podwodnym z eleganckimi motywami ryb i koralowców. Poduszka Tripp Trapp® Classic wykonana z jest najwyżej jakości organicznej bawełny i doskonale komponuje się z Tripp Trapp® Fjord Blue.

Koncepcja Tripp Trapp®

Stokke® Tripp Trapp® to pierwsze, wzorcowe krzesełko do karmienia dla dzieci produkowane nieprzerwanie od lat 50 dwudziestego wieku!

Zbudowany osobiście przez norweskiego inżyniera – Petera Opsvika specjalnie dla jego syna. Od tego czasu służy 13 milionom rodzin na całym świecie.

Jego doskonale przemyślana, prosta forma pozostała taka sama. Regulowana konstrukcja dopasowuje się indywidualnie do potrzeb konkretnego dziecka i tempa jego wzrostu, gwarantując maksymalny komfort przez cały okres użytkowania.

Od początku swojego życia dziecko rozwija się w bezpiecznym otoczeniu. 50 lat doświadczeń i testów mówi samo za siebie. 

Detal Stokke Tripp Trapp Baby Set w kolorze Nordic Blue
pełny system krzesełka do karmienia Stokke Tripp Trapp
Krzesełko do karmienia Stokke Tripp Trapp z leżaczkiem niemowlęcym Newborn Set
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2022
pixel