Baby Bjorn® - nocniczki ergonomiczne

Odpieluchowywanie to jeden z najważniejszych etapów w życiu dziecka i rodziców. Odwieczny dylemat związany z tym tematem dotyczy przede wszystkim sprzętu, jakiego potrzeba, by misja porzucenia pieluch zakończyła się sukcesem. Najlepszym wyjściem jest zakup klasycznego nocnika – prostego, jednoczęściowego, a przy tym stabilnego. Te trzy cechy posiada nocnik BabyBjorn, produkt szwedzkiej firmy, która podbiła serca rodziców na całym świecie. Produkt doskonale łączy w sobie komfort i funkcjonalność, zapewniając dziecku wygodę i prawidłową postawę podczas siedzenia. Minimalistyczny design i kompaktowy rozmiar sprawiają, że nocnik BabyBjorn doskonale nada się do małych łazienek czy też zabrania ze sobą w podróż. Piękno tkwi w prostocie, a najlepszym tego dowodem są produkty skandynawskiej firmy.

 

Co czyni nocnik BabyBjorn wartym Twojej uwagi?

Eksperci od lat powtarzają, że nocnik nie może być przedstawiony dziecku jako zabawka. Ma on przede wszystkim posłużyć mu do załatwienia potrzeb fizjologicznych i na tym również powinna się kończyć jego rola. Zaleca się, by nie miał on żadnych dodatkowych udziwnień w postaci światełek czy różnego rodzaju melodyjek – dziecko może próbować wtedy załatwiać swoje potrzeby na siłę, używając nie tych grup mięśniowych co trzeba. Kolejny powód to fakt, że niektóre maluchy mogą się bać dodatkowych funkcji nocnika i zrazić się do korzystania z niego już na starcie. Nocnik BabyBjorn to prawdziwa klasyka, która nie dopuszcza istnienia jakichkolwiek dodatkowych elementów, które nie uchodzą za konieczne. Wysokie, wygodne oparcie oraz podłokietniki, ergonomiczny kształt i silikonowe wykończenie krawędzi tworzy prostą konstrukcję, pozwalającą dziecku na naukę załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych w komfortowy dla niego sposób. Jedyny element ozdobny stanowi urocze logo misia BabyBjorn. W 3kiwi posiadamy nocnik BabyBjorn w kilku ciekawych kolorach, które przed zakupem możesz skonsultować ze swoim maluchem. Wybierz ten nocnik, który podoba mu się najbardziej, tym samym zachęcając go do interakcji z przedmiotem!

 

Wysoka jakość komponentów czyni nocnik BabyBjorn opcją idealną!

Odpieluchowywanie jest zazwyczaj pełne wzlotów i upadków. Dobrze jest mieć przy sobie przedmiot, który ułatwi uczyni to wyzwanie nieco prostszym. Nocnik BabyBjorn wykonany jest z wysokiej klasy tworzywa sztucznego, dopuszczonego do kontaktu z artykułami spożywczymi zgodnie ze standardami euopejskimi (EEC) oraz amerykańskimi (FDA). Tworzywa, z jakich powstają wszystkie nocniki BabyBjorn nie zawierają w sobie PVC, BPA ani ołowiu czy chloru, nadając się do ponownego przetworzenia. Warto wspierać marki, które stawiają na jak najwyższy komfort swojego Klienta – BabyBjorn zdecydowanie do takich należy. Firma powstała w Szwecji stale dąży do tworzenia produktów, które są w stanie sprostać oczekiwaniom i potrzebom wszystkich rodziców. Nocnik BabyBjorn to coś, czego nie powinno zabraknąć w wyprawce dla nieco starszego bobasa! W 3kiwi posiadamy ten produkt w naprawdę atrakcyjnej cenie. Spraw, aby odpieluchowywanie obeszło się bez zbędnego stresu. Wybierz nocnik BabyBjorn z naszego sklepu internetowego.

 

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

 

#1 Od jakiego wieku najlepiej wprowadzić nocnik BabyBjorn?

U każdego malucha odpieluchowywanie rozwija się we własnym tempie, stanowiąc wysoce indywidualny proces. Szacuje się, że najskuteczniejsze odpieluchowywanie zachodzi na przełomie 2-3 roku życia, jednak nie jest to reguła, która sprawdza się w każdym przypadku. Warto o tym pamiętać i nie wywierać na dziecku niepotrzebnej presji.

 

#2 Czy nocnik BabyBjorn wspiera prawidłową postawę dziecka?

Tak. Wygodne, ergonomiczne, oparcie oraz gładkie wykończenie krawędzi sprawiają, że nocnik BabyBjorn pozwala dziecku utrzymać prawidłową postawę ciała podczas załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych.

 

#3 Jak opróżnić nocnik BabyBjorn?

Nocnik BabyBjorn wyposażony jest w wyjmowaną wkładkę, która zapewnia bezproblemowe opróżnianie i czyszczenie nocnika. Funkcjonalny i łatwy w czyszczeniu produkt jest zdecydowanie wart uwagi każdego rodzica przygotowującego dziecko do odpieluchowania.

 

 

 

Produktów: 7
Produktów 1 - 7 z 7
pixel