Wanienki Stokke® Flexi Bath®

Wypróbuj wanienki Stokke i spraw, że każda kąpiel dziecka będzie niezapomnianą zabawą

 

Pierwsza kąpiel noworodka to bardzo stresujące wydarzenie zarówno dla dziecka jak i dla rodziców. Kąpiel jest jedną z najważniejszych czynności codziennego życia. Dlatego niezwykle istotne jest wybranie odpowiedniej wanienki dziecięcej. Nasz sklep 3kiwi posiada w swoim asortymencie wanienkę Stokke Flexi zwiększającą przyjemność kąpieli Twojego maluszka. Naszym klientom oferujemy tylko i wyłącznie produkty wysokiej jakości spełniające wszystkie wymagania. Wiemy jak wybór asortymentu dziecięcego jest istotny dla każdego rodzica. Z nami zyskasz pewność, że zakupiona składana wanienka Flexi Bath będzie odpowiednia dla Twojego maluszka. Zapewnij swojemu niemowlakowi bezpieczeństwo na najwyższym poziomie i zapoznaj się z naszą ofertą! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców!

 

Postaw na funkcjonalność! Składana wanienka Flexi Bath sprawdzi się w czasie podróży

 

Pierwsze dziecko to niezwykle piękny ale i stresujący okres dla każdego rodzica. Musisz nauczyć się jak zapewnić swojemu nowo narodzonemu dziecku najlepsze akcesoria dziecięce i na co zwracać uwagę przy zakupie. Na szczęście nie wszystko jest na Twoich barkach! Głównym celem naszego sklepu 3kiwi jest ułatwianie życia wszystkim rodzicom zarówno tym początkującym jak i doświadczonym! Proponowana przez nas wanienka Stokke Flexi posiada szereg zalet! Przede wszystkim jest składa! Bez problemu możesz ją złożyć i schować, a także zabrać na wyjazd. Nasza Flexi Bath skierowana jest dla dzieci od 6 miesiąca do 4 roku życia. Składana wanienka została wykonana z wysokiej jakości materiałów pozbawionych jakichkolwiek substancji szkodliwych dla zdrowia, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo dla Twojego dziecka.

 

Wanienka Stokke od 3kiwi razem z Tobą dba o bezpieczeństwo maluszka

 

Składana wanienka Stokke z naszego sklepu wyróżnia się obecnością korka, który reaguje na ciepło. W zależności od wysokości temperatury zmienia on swój kolor. Jest to bardzo przydatna funkcja chroniąca dziecko przed zbyt wysoką lub zbyt niską temperaturą. Wanienka składana Stokke stanowi świetne połączenie z wkładką Stokke Flexi bath przeznaczoną dla najmłodszych. Pozwala na utrzymanie maluszka nad taflą wodą. Nasz sklep 3kiwi wie jak zadbać o każde dziecko i jego rodziców. Nie trać pieniędzy na niepraktyczne plastikowe wanienki. Zadbaj o swoją wygodę i komfort Twojego dziecka. Pamiętaj, że kąpiel ma być przyjemność dla maluszka. Flexi Bath wanienka sprawi, że Twoje dziecko będzie mogło swobodnie się pluskać w nieskończoność. Kupując nasze produkty wiesz, że dostajesz produkt tylko od renomowanych producentów. Zainwestuj w profesjonalną wanienkę najwyższej jakości!

 

Dzieci rosną jak na drożdżach – z zawrotną prędkością wyrastają z ubranek, bucików, wózeczków, a także z wanienek. Wielu rodziców może potwierdzić błyskawiczny rozwój swoich dzieci, którym jeszcze niedawno urządzali pierwszą kąpiel w ich życiu. Gdy wanienka staje się za mała i ciasna to znak, że warto zacząć myśleć o przeprowadzce. Jednak kiedy nadchodzi TEN moment? To kwestia wysoce indywidualna, zależna od poziomu rozwoju dziecka. Znajdą się bowiem dzieci, które wyrastają z noworodkowej wanienki już w 4 miesiącu, a są też takie, które mają 9 miesięcy i wanienka jak najbardziej im pasuje. Wielu ekspertów nawołuje, że wyznacznikiem powinien być moment, w którym maluch potrafi samodzielnie siedzieć. Najczęściej dochodzi do tego między 7 a 8 miesiącem życia dziecka. Nie wszyscy mają jednak na tyle miejsca w łazience, by posiadać wannę. 3Kiwi ma na to rozwiązanie – jest nim wanienka składana Stokke.

 

Wanienka Stokke – od noworodka aż do przedszkolaka!

Na pewno każdy w życiu ma taką rzecz, którą mógł kupić wcześniej, gdyż teraz życie bez danego przedmiotu jest wręcz niewyobrażalne. Zapewniamy, że wanienki Stokke wywierają taki efekt na wszystkich rodzicach, którzy najpierw korzystali ze standardowych, klasycznych form kąpieli. Wanienka składana Stokke umożliwia bezpieczne kąpanie noworodków i dzieci do lat czterech – co wyróżnia ją spośród setek, a nawet tysięcy, wanienek dla dziecka? Jest ona lekka i przenośna, a w dodatku można ją złożyć zupełnie na płasko. To doskonała alternatywa zwykłych wanienek, zwłaszcza dla rodziców, którzy posiadają w mieszkaniu jedynie brodzik z prysznicem. Konstrukcja wanienki Stokke wywołała niemałe poruszenie w świecie projektantów, a także rodziców, którzy ulegli magii tego przedmiotu i zakupili go dla swoich pociech. Wanienka Stokke Flexi Bath może występować w standardowej wersji lub rozmiarze XL, przeznaczonym dla dzieci w wieku do lat sześciu i do współużytkowania wraz z rodzeństwem. Nagradzana licznymi laurami, stanowi niezbity dowód na to, że nowoczesne rozwiązania wkraczają do branży akcesoriów dla dzieci w zawrotnym tempie.

 

3Kiwi przedstawia główne zalety jakie posiada wanienka Flexi Bath

Składana wanienka Stokke została zaprojektowana w taki sposób, by zaoszczędzić miejsce i ułatwić przechowywanie. Opcjonalna wkładka do wanienki zapewnia dodatkowe podparcie i wpływa na wygodę noworodka, zaś lekkość wanienki Stokke powoduje, że jest ona łatwa w transporcie. Producent nieprzerwanie dąży do ulepszania swoich produktów, dzięki czemu, jako dystrybutor, możemy zaprezentować naszym Klientom wysokogatunkową wanienkę, wykonaną z materiałów przyjaznych środowisku. Wanienka Stokke Flexi posiada specjalny korek, zmieniający kolor pod wpływem temperatury wody. Jest on wizualną informacją dla rodziców o konieczności zareagowania i szybkiego zapobiegnięciu przegrzaniu ciała dziecka; w sytuacji, w której korek nie zmienia swojej barwy, temperatura wody jest zbyt niska. Należy jednak pamiętać o tym, że korek wanienki Stokke nie pełni funkcji termometru, zaś obowiązkiem rodzica jest sprawdzenie temperatury wody ręką po to, by upewnić się, że jest ona odpowiednia dla komfortu i bezpieczeństwa malucha.

 

Składana wanienka Flexi Bath przydatna w podróży

Podróżowanie z dzieckiem jest marzeniem wielu rodziców; wymaga to jednak zadbania o to, aby wszystko było zapięte na ostatni guzik i obejmowało każdy, nawet najmniejszy szczegół. Oczywiście, im lista staje się dłuższa, tym mniej miejsca robi się w bagażniku samochodowym. Wanienka składana Flexi Bath jest fenomenalną opcją dla tych, którzy poszukują mniejszych, wygodniejszych i bardziej uniwersalnych rozwiązań na lepszą organizację bagażu. Wanienki Stokke określane są mianem turystycznych, ponieważ dzięki swoim właściwościom i kształtom nie zajmują zbyt wiele miejsca, w dodatku dziecko może korzystać z takiej wanienki nawet po powrocie z wycieczki. Wanienka składana Stokke w wersji złożonej jest w stanie zmieścić się do dużej walizki – prócz podróży samochodem, można swobodni zabrać ją ze sobą w podróż samolotem. Niektórzy wykorzystują wanienkę jako dodatkowe miejsce na umieszczenie w niej innych przedmiotów wycieczkowych. A może pomieścić wiele! Skandynawska uniwersalność to jedna z niepowtarzalnych cech, jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej. Masz jakieś pytania? Zapraszamy do kontaktu – nasi specjaliści czekają na Twój telefon.

 

Produktów: 32
Produktów 1 - 32 z 32
pixel