Wózki

Wózek dla dziecka to jeden z ważniejszych elementów wyprawki. Tu nie ma miejsca na kompromisy, w grę wchodzą komfort i zdrowie maluszka. Dobry wózek dziecięcy powinien cechować się świetną amortyzacją, która idzie w parze z lekkością. Każda mama doceni komfort prowadzenia wózka – dużo przyjemniej korzysta się z modelu ze zwrotnymi kołami, który 'płynie' po chodniku, niż z topornego wózka, którego podbicie przy krawężniku sprawia problem. Nasz sklep oferuje wózki dziecięce od sprawdzonych producentów. Są to modele, które osobiście przetestowaliśmy. Znamy ich funkcje oraz możliwości. Bardzo chętnie pomożemy Ci dopasować wózek do potrzeb Twoich i Twojego dziecka.

 

Znajdź wózek dziecięcy, który ułatwia codzienność mamy i maluszka!

Innowacyjne funkcje, nowatorskie rozwiązania, bogata kolorystyka – dziś wózki dziecięce to produkty dopracowane w każdym detalu. Choć są tworzone dla dzieci, uwzględniają również wygodę rodzica, który wózek prowadzi, wnosi i znosi po schodach, składa oraz rozkłada. Korzystanie z wózka powinno być proste, intuicyjne. Dlatego producenci wózków dziecięcych dwoją się i troją, aby dostarczać klientom produkty pierwszorzędnej jakości. Nasz sklep przygotował szeroką bazę wózków różnego typu, z uwzględnieniem popularnych modeli głęboko-spacerowych 2w1, klasycznych spacerówek oraz wózków luksusowych. W sprzedaży mamy także wózki bliźniacze i sportowo-terenowe, przeznaczone do 'zadań specjalnych'. Tu znajdziesz dobry wózek dziecięcy, stworzony na miarę Twoich oczekiwań.

 

Dobry wózek dla dziecka – od pierwszych dni życia aż do końca wózkowania

Rodzice, którzy chcą kupić wózek dla dzieci, często zwracają uwagę na praktyczny wymiar danego modelu. Dla jednych priorytetem będzie lekkość i zwrotność, dla innych to, aby wózek dziecięcy radził sobie na trudnym terenie. Niezwykle ważne okazują się wymiary wózka, które bezpośrednio wpływają na wygodę dziecka. Duża gondola będzie skutecznie chronić przed deszczem, wiatrem i słońcem. Taki wózek umożliwi komfortową jazdę dziecku, które jeszcze samodzielnie nie siedzi – zarówno noworodkowi, jak i dziecku w okolicy roczku. Spacerówka też powinna długo służyć. Godne uwagi są spacerowe wózki dziecięce z regulowaną budką, szerokim siedziskiem i opcją ustawienia kilku pozycji: siedzącej, półleżącej, leżącej. Tego typu modele spokojnie sprawdzą się do końca okresu wózkowania. Sprawdź, jakie wózki dziecięce posiadamy aktualnie w ofercie. Masz pytania? Zachęcamy do kontaktu z ekspertami 3kiwi!

 

 

WÓZKI - FAQ

Jakie funkcje cechują dobry wózek dziecięcy?

Nowoczesne wózki dziecięce są wyposażone w szereg funkcji, wpływających na komfort użytkowania. Najważniejsze z nich to doskonała amortyzacja, bezproblemowe składanie stelaża, regulowane siedzisko i podnóżek. Dobrze, gdy koła są zwrotne, a cały wózek nie waży zbyt wiele. Jeśli chodzi o wózki typu gondola, priorytetem jest szeroka budka i oddychający materiał. W przypadku spacerówek, bardzo przydatna funkcja to rozkładanie na płasko.

 

Wózki dziecięce jakich marek polecacie?

Nasz sklep ma w ofercie wyłącznie sprawdzone i wielofunkcyjne wózki dla dzieci, które od lat cieszą się uznaniem rodziców. Wśród polecanych marek wymienić należy wózki dziecięce Bugaboo, Cybex, Stokke i Venicci. Wspomnieć trzeba również o producencie wózków, dedykowanych osobom aktywnym fizycznie – Thule. Pełen asortyment dobrych wózków dla dzieci jest dostępny na stronie internetowej naszego sklepu 3kiwi.pl

 

Jak wybrać pierwszy wózek dla dziecka?

Zakup pierwszego wózka dla dziecka to nie lada wyzwanie: dostępność modeli jest ogromna, a każdy z nich zapewnia inny wachlarz funkcji i udogodnień. Chcąc kupić dobry wózek dziecięcy, który odpowiada konkretnym oczekiwaniom, najlepiej udać się bezpośrednio do siedziby naszego Sklepu 3kiwi we Wrocławiu lub w Świdnicy. Nasi eksperci posiadają dużą wiedzę w zakresie wózków dziecięcych różnego typu i znajdą wózek, jakiego Państwo szukają. Nasz sklep działa też online – zapraszamy do zapoznania się z ofertą obejmującą wózki dziecięce najlepszych producentów.

 

 

Produktów: 365
Produktów 1 - 120 z 365
Pokaż więcej
pixel