Poofi® poduszki ciążowe, do karmienia, stabilizacyjne

Ciąża jest uważana za wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety. Obserwowanie swojego brzuszka, w którym rozwija się przyszły syn lub córka, wzbudza u wielu przyszłych matek bardzo wiele uczuć. Jednak dla wielu mam czas ten związany jest ze sporym obciążeniem dla ciała. Niestety, brzuszek nie sprzyja głębokiemu snu czy błogiemu odpoczynku – zamiast tego jest przyczyną bólów mięśni, stawów, kręgosłupa, a także częstych wizyt w toalecie. Kilka bezsennych nocy powoduje całkowity spadek nastroju, a burza hormonów w trakcie ciąży wcale nie ułatwia funkcjonowania. W 3kiwi bierzemy pod uwagę nie tylko dzieci, lecz również wszystkie mamy. To właśnie dla nich wprowadziliśmy do swojej oferty wszechstronny wynalazek, jakim jest poduszka ciążowa.

 

Poduszka ciążowa do spania i dobrego funkcjonowania – poznaj najważniejsze korzyści

Poduszka ciążowa ma bardzo wiele zastosowań. W naszej ofercie znajdują się poduszki o długości sięgającej ponad metr; są też modele dostosowane dla wysokich osób do wzrostu 180 cm. Sporą popularnością cieszą się poduszki ciążowe w kształcie dziewiątki, pomagające przyszłej mamie wypoczywać w poleconej przez lekarzy pozycji na lewym boku. Badania wykazują, że lewostronna pozycja ciała podczas wypoczynku kobiety ciężarnej zapewnia dziecku lepszy dopływ krwi z organizmu matki, a żyła główna pozostaje wolna od ucisku. Ponadto, każda poduszka zaprojektowana specjalnie dla kobiet oczekujących dziecka zapewnia wsparcie całego ciała, niwelując tym samym uporczywe bóle pleców, nóg, ramion oraz karku. W naszym sklepie znajdziesz poduszki ciążowe od renomowanych, polskich producentów. Wielu z nich zaznacza w opisach swoich produktów fakt, że mimo swojego pierwotnego przeznaczenia, poduszka świetnie sprawdzi się również dla strudzonych ojców, chcących zaznać wartościowego odpoczynku.

 

Poduszka ciążowa i do karmienia – postaw na słodki kształt rogalika!

Nasz sklep pęka w szwach od wysokogatunkowych akcesoriów, które ułatwiają przyszłym i obecnym mamom codzienne funkcjonowanie i zajmowanie się dzieckiem. Wiele świeżo upieczonych mam, ma na samym początku trudności związane z karmieniem piersią – nie jest to powód do wstydu! Między innymi właśnie dla nich wyposażyliśmy nasze półki w poduszki do karmienia. Zarówno poduszka ciążowa i do karmienia ułatwiają przybranie odpowiedniej pozycji – do spania lub karmienia. Nasze poduszki do karmienia mają specjalny kształt, który umożliwia ulokowanie maluszka w bezpiecznej i komfortowej pozycji. I tak prezentujemy innowacyjny rogal do karmienia, wykonany z przędzy organicznej posiadającej odpowiedni certyfikat bezpieczeństwa. Poduszka rogal do karmienia jest produkowana w Polsce przez jedną z topowych firm, z którą mamy okazję współpracować. Wiele mam szuka produktów naturalnych, posiadających udokumentowane pochodzenie organiczności stosowanej przędzy – w 3kiwi otrzymasz nie tylko puste zapewnienia, lecz fizyczne dowody świadczące o jakości każdego produktu. Jednak poduszka rogal ciążowa to nie jedyny hit, jaki można spotkać na naszych półkach...

 

Przepraszam, czy ta poduszka do karmienia ma kształt kurczaka?

Kura Babci Dany od La Millou to poduszka do karmienia, kształtem i designem przypominająca uroczą, średnich rozmiarów kurkę. Jej uniwersalność sprawia, że sprawdza się również jako poducha pod laptopa, zagłówek podczas podróży czy dziecięca przytulanka! Wypełniona antyalergiczną, oddychającą włókniną, która nie ulega przemieszczeniu podczas użytku i prania pozwala jej zachować swój rozczulający kształt oraz zachować funkcjonalność. Szyta w polskiej manufakturze, stanowić może doskonały prezent dla samej siebie lub koleżanki spodziewającej się przyjścia na świat malucha! Jej atrakcyjna cena i wysoka wytrzymałość czynią ją jednym z najpopularniejszych produktów, po który chętnie sięgają mamy. Oczywiście, dla bezdzietnych miłośników kokoszek, Kura Babci Dany może posłużyć jako genialny dodatek do wystroju wnętrza czy poduszka do wypoczynku. Uniwersalność kurki czyni ją wyjątkową na swój własny, niepowtarzalny sposób! Jak doskonale widzisz, nasze poduszki ciążowe przybierają różne kształty – który z nich jest Twoim ulubionym?

 

 

Produktów: 28
Produktów 1 - 28 z 28
pixel