Bugaboo® Giraffe

Wielu młodych rodziców staje przed wyzwaniem doboru odpowiedniego krzesełka do karmienia dla swojej pociechy. Wraz z błyskawicznym rozwojem dziecka, w głowach opiekunów pojawiają się pytania dotyczące sposobu na poprawne karmienie malucha – z pomocą przychodzą fizjoterapeuci dziecięcy, którzy od lat zajmują się anatomią najmłodszych. Według nich, dziecko jest gotowe do rozszerzenia diety wtedy, gdy potrafi utrzymać pozycję siedzącą z podparciem na kolanach osoby dorosłej, dobrze trzyma głowę i potrafi chwytać oraz wypuszczać przedmioty (tu: jedzenie). Tylko odpowiedni siad z podparciem zapewnia stabilne ustawienie miednicy, które przekłada się później na stabilne ustawienie tułowia i głowy. W momencie, gdy dziecko potrafi już swobodnie siedzieć, otrzymuje ono możliwość efektywnego połykania i żucia, co zabezpiecza przed ryzykiem wprowadzenia pokarmu do dróg oddechowych w przypadku zakrztuszenia się.

 

Bugaboo Giraffe pozwoli Twojemu dziecku utrzymać prawidłową pozycję podczas karmienia

Dziecko w krzesełku powinno siedzieć prosto – nie może opadać do przodu, do tyłu czy na boki. Tylko dzięki wyprostowanej postawie dziecko będzie mogło bezpiecznie spożywać pokarm, bez obaw o zachłyśnięcie. Bugaboo Giraffe pozwala dziecku utrzymać wygodną pozycję, w której głowa i szyja znajdują się w przedłużeniu tułowia, zaś jego barki nie są uniesione zbyt wysoko. Pamiętaj, by nigdy nie karmić swojego dziecka w foteliku samochodowym czy tak zwanym leżaczku-bujaczku. Przyjmowanie przez dziecko pokarmu na półsiedząco zwiększa szansę zakrztuszenia się – podczas rozszerzenia diety, dziecko dopiero uczy się efektywnie połykać pokarm. Pozycja pionowa uchodzi za najłatwiejszą i najmniej niebezpieczną z pozycji, jakie może przybrać dziecko. Bugaboo Giraffe to siedzisko nowej generacji, które łączy w sobie nowoczesny design z odpornością na ścieranie, zabrudzenia czy uszkodzenia mechaniczne. Dzięki nowoczesnemu krzesełku, każdy posiłek będzie nową przygodą dla małego smakosza.

 

Sprawdźmy, czy Bugaboo Giraffe rzeczywiście posiada cechy dobrego krzesełka

Według ekspertów, dobre krzesełko to przede wszystkim takie, które jest wyposażone w podnóżek – mimo że mało kto zwraca na niego uwagę, w rzeczywistości detal ten jest bardzo istotnym elementem, bez którego bardzo ciężko jest mówić o bezpiecznym krzesełku. Podnóżek zapewnia podparcie dla stóp, stabilizując przy tym pozycję nóg, miednicy, tułowia i głowy (w skrócie: całego ciała). Warto zwrócić uwagę na występowanie w krzesełku przegródki, która rozdzieli uda dziecka i zabezpieczy je przed wypadnięciem z krzesełka. Pozostając w tematyce wyślizgiwania się z krzesełek (co wbrew pozorom zdarza się bardzo często), dodatkowym atutem akcesorium są funkcjonalne pasy bezpieczeństwa. Jako rodzic, musisz pamiętać o tym, że dzieci rosną w błyskawicznym tempie – dobrze, jeżeli krzesełko można regulować. Bugaboo Giraffe to rewolucyjny model, który posiada wszystko, co zostało wymienione w tym akapicie. W naszym asortymencie znajdują się kompletne zestawy 6w1 Bugaboo Giraffe, mające na celu służyć dziecku od pierwszego dnia życia aż po okres dorastania, dostosowując się budową do potrzeb malucha. Oznacza to, że krzesełko do karmienia Bugaboo Giraffe będzie z maluchem od początku, aż po moment, kiedy dziecko będzie mogło zasiąść przy rodzinnym stole na zwykłym krześle stołowym.

 

Od czego uzależniona jest cena Bugaboo Giraffe?

Krzesełko do karmienia Bogaboo Giraffe to nowość na polskim rynku. Choć cena początkowa potrafi zaskoczyć niejednego zainteresowanego zakupem, w rzeczywistości jest ona adekwatna do możliwości konstrukcyjnych, jakie otrzymuje kupujący. W zależności od wieku dziecka, rodzice mogą zdecydować się na zakup podstawowego krzesełka Bogaboo Giraffe i rozbudowywać go o nowe dodatki, jakie znajdziesz w naszym sklepie. Jedną z najpopularniejszych opcji jest zakup zestawu 6w1 od Bugaboo Giraffe. Odpowiedni dla dziecka już od czasu niemowlęcego, dostosowuje swoją konstrukcję do zmieniającej się z wiekiem dziecięcej anatomii. Należy pamiętać, że krzesełko do karmienia to inwestycja na lata. Warto więc zawczasu skorzystać z opcji zakupu całego zestawu od Bugaboo, zwłaszcza że jego cena jest zdecydowanie bardziej atrakcyjna od kupna danych elementów osobno. Mawiają, że piękno tkwi w prostocie – krzesełko do karmienia Bugaboo Giraffe jest tego najlepszym przykładem.

 

 

Produktów: 20
Produktów 1 - 20 z 20
pixel