Stokke® Clikk™

Wraz z osiągnięciem przez dziecko umiejętności samodzielnego siedzenia i utrzymania w pionie pleców oraz główki, każdy rodzic powinien zastanowić się nad wyborem odpowiedniego krzesełka do karmienia. Zazwyczaj dzieje się to w 8-9 miesiącu życia malucha, dlatego też krzesełka nie trzeba kupować od razu. Gdy jednak nadchodzi ten moment, z pewnością wielu rodziców chce, by gadżet towarzyszył dziecku przez dłuższy czas. Rozwiązanie stanowi Stokke Clikk – krzesełko do karmienia dla dzieci już od 6. miesiąca aż do 3. roku życia! Zestaw oferowany przez sklep 3kiwi zawiera w sobie wszystko to, co powinno mieć dobre krzesełko do karmienia. Nie musisz wertować internetu w poszukiwaniu akcesoriów ani martwić się regulacją produktów. Krzesełko Stokke Clikk jest odpowiedzią na wszystkie współczesne wymagania rodziców oraz najważniejsze potrzeby maluchów.

 

Krzesełko Stokke Clikk – skandynawska funkcjonalność

Produkt Clikk Stokke został zaprojektowany z myślą o ułatwieniu posiłków od najmłodszych lat dziecka. Montaż w minutę to żaden chwyt reklamowy – w rzeczywistości tak jest. Stokke Click da się złożyć bez użycia ku temu narzędzi, co doskonale ukazują nagrania jakie załączyliśmy na swojej stronie prezentującej konkretne modele. Regulowany podnóżek do umieszczania w dwóch pozycjach zapewnia dodatkową wygodę dla dziecka, a także wsparcie w rozwoju malucha. Jaka powinna wyglądać prawidłowa pozycja siedząca? Wyróżnia się kilka elementów, o które warto zadbać, sadzając dziecko w krzesełku:

  • miednica powinna być ustawiona w pozycji pośredniej (pochylenie do przodu na około 10°);

  • nisko ustawione barki, bez wysunięcia ich w przód;

  • głowa w przedłużeniu tułowia, brak pochylonej brody;

  • nogi zgięte w stosunku do tułowia pod kątem prostym – stopy powinny być podparte.

Ergonomiczna i wygodna postawa podczas jedzenia to klucz do zachowania zdrowego kręgosłupa. Stokke Clikk jest w stanie to zapewnić.

 

Stokke Clikk i jego niesamowite właściwości!

Czas posiłków może być niezłą zabawą – zwłaszcza dla malucha. Moment rozszerzenia diety wystawia krzesełka do karmienia na wiele prób, w tym próbę czystości. Na szczęście producenci Stokke Clikk przygotowali swoje akcesoria na bliskie spotkania z żywnością (nawet buraczkami!). Okazuje się, że krzesełko Stokke Clikk jest nie tylko łatwe w montażu czy użytkowaniu, lecz również w czyszczeniu. Tacka nadaje się do mycia w zmywarce, dzięki czemu bardzo łatwo jest przywrócić jej dawny blask. Materiał, z którego zostało wykonane każde krzesełko Clikk Stokke jest wolny od szkodliwych dla zdrowia dziecka substancji; brak w nim również ftalanów, dzięki czemu rodzic nie musi obawiać się o bezpieczeństwo swojej pociechy. Co więcej, zostało to potwierdzone certyfikatami JPMA oraz Intertek GS, klasyfikującymi produky jako rzetelnie przetestowany i bezpieczny.

 

Krzesełko Stokke Clikk z nagrodami za design

Wszystkie produkty Stokke utrzymane są w uwielbianym przez nas stylu skandynawskim, łączącym prostotę z niebywałą funkcjonalnością. Warianty kolorystyczne krzesełek są bardzo stonowane, dzięki czemu doskonale pasują do każdego wnętrza. Ciekawa, ergonomiczna budowa krzesełka została zaś doceniona przez projektantów – krzesełko do karmienia Stokke Clikk otrzymało nagrodę RED DOT w kategorii Best of the Best w 2020 roku. Co więcej, zostało ono także wyróżnione w kategorii produktów dla dzieci European Product Design Award. Wygląd krzesełka podkreśla jego wyjątkowość, podbijając serca rodziców na całym świecie. Jeżeli szukasz starannie wyselekcjonowanych gadżetów i akcesoriów dla swojego malucha, jesteś w dobrym miejscu. W 3kiwi oferujemy Clikk Stokke oraz wiele innych produktów, których twórcy stawiają przede wszystkim na zapewnienie dziecku i jego rodzicom maksymalnego komfortu w wielkim stylu. Krzesełko Stokke Clikk jest tego najlepszym przykładem.

 

Produktów: 9
Produktów 1 - 9 z 9
pixel