Wanienki Bebe Jou®

O decyzji kąpieli noworodka decyduje przede wszystkim matka dziecka. Położne nie zrobią tego bez zgody osoby pełniącej rolę rodzica – na specjalną prośbę mogą nie kąpać dziecka w ogóle, by maluszek zaznał pierwszej kąpieli w domu. Współcześnie nie zaleca się kąpieli zaraz po narodzinach dziecka; wynika to głównie z posiadania przez maluszka naturalnej warstwy mazi płodowej, która chroni jego skórę przed drobnoustrojami. Jeżeli dziecko było jednak kąpane w szpitalu, absolutnie nie należy spieszyć się z ponowną wizytą w łazience. Każda kąpiel to okazja do przesuszenia i podrażnienia skóry dziecka. Eksperci zalecają wykąpać dziecko w trzecim dniu po powrocie do domu. Kiedy już nadchodzi czas pierwszej kąpieli, niezbędnym akcesorium będzie w tym przypadku pierwsza wanienka. Jako specjaliści z branży sprzętów i gadżetów dla dzieci, z czystym sercem możemy zarekomendować wanienki Bebe Jou, od kilku lat podbijające serca rodziców dzieci z całego świata.

 

Wanienka Bebe Jou – co czyni ją wyjątkową?

Bebe Jou wanienka z innowacyjnym systemem zintegrowanego termometru do mierzenia temperatury wody jest wynikiem pracy holenderskiej marki akcesoriów pielęgnacyjnych dla dzieci, która produkuje swoje produkty od 1949 roku. Mimo że na pierwszy rzut oka nie wydaje się, by wanienka różniła się czymkolwiek prócz rozmiarem od standardowych wanien, w rzeczywistości każdy model od Bebe Jou ma do zaoferowania o wiele więcej niż zwykła wanna. Wanienka jest obszerna i wygodna zarówno dla kąpanego dziecka, jak i kąpiących malucha rodziców – wykonana z jednego z najbezpieczniejszych tworzyw PP, stosowanego przy produktach żywnościowych, zyskała popularność zarówno w Polsce, jak i całej Europie. Producenci odpowiedzieli na potrzeby każdego rodzica, wyposażając wanienki w wygodny system odpływowy, umożliwiający ich szybkie opróżnienie. Prostota i funkcjonalność po raz kolejny okazują się wyjściem na miarę potrzeb każdego rodzica – należy przyznać, że wszystkie wanienki Bebe Jou doskonale wpisują się w gusta i współczesne wymogi branży akcesoriów dziecięcych.

 

Bebe Jou wanienka ze stojakiem, czyli jak uniknąć bólu pleców

Ból pleców towarzyszy wszystkim rodzicom – zwłaszcza tym, którzy są na etapie regularnych kąpieli swojego dziecka. Wanienka ze stojakiem Bebe Jou powstała po to, by rodzic mógł komfortowo i sprawnie wykąpać swoją pociechę, nie czując się przy tym tak, jakby miał na plecach ogromny kamień. Odpowiednia postawa do podstawa dobrego humoru – nie warto zamieniać jej na tańsze (bolesne) rozwiązania czy wygibasy nad niczego nieświadomym noworodkiem. Zarówno stojak, jak i wanienkę Bebe Jou znaleźć można na półkach naszego sklepu. Oba przedmioty zostały dopracowane pod względem bezpieczeństwa i wygody użytkowania, a możliwość ich swobodnego składania czy przenoszenia sprawia, że doskonale odnajdą się w każdym metrażu. Bebe Jou to nowa definicja komfortu, zarówno dla rodziców, jak i dzieci. Warto przyjrzeć się bliżej całej naszej kolekcji, jednak ostrzegamy – można się zakochać.

 

Prosty kształt i przyjazny koloryt – to właśnie wanienka Bebe Jou ze stojakiem

Wanienka Bebe Jou została doceniona nie tylko za swoje gadżety, takie jak dwa dyspensery na mydło i szampon lub system termometru mierzący temperaturę wody – wiele osób zwróciło uwagę na sam wygląd wanienki i stojaka. Minimalizm w czystej postaci oczarował miłośników wysokiej estetyki, zaś pastelowe barwy okazały się doskonale współgrać z każdym pomieszczeniem. W sklepie 3kiwi dostępne są wszystkie awangardowe modele wanienek i stojaków, których piękno ukryte w prostocie jest jedną z cech decydujących podczas zakupu tego rodzaju akcesoriów dziecięcych. Jako dumni dystrybutorzy produktów firmy Bebe Jou, możemy śmiało poręczyć za jakość wykonania oferowanych przez nas przedmiotów. Naszym klientom dostarczamy wszystko, co najlepsze – rodzicom zaś ukazujemy opcje zakupu, z których sami chętnie byśmy skorzystali. W czasach, gdzie funkcjonalność idzie w parze z wyglądem, wanienki Bebe Jou otrzymały uwagę, na jaką zasługiwały. Zbliża się pierwsza kąpiel malucha? Nie czekaj – zamów wanienkę i stojak już dziś.

 

 

Produktów: 18
Produktów 1 - 18 z 18
pixel