Moonie® Organic - zabawki szumiące

Szumiące misie na dobre stały się jednym z popularnych elementów dziecięcej wyprawki. Te przytulne pluszaki wytwarzają uspokajające szumy z wbudowanego głośnika, które pomagają dzieciom zasnąć i zapewnić poczucie bezpieczeństwa. Producenci wyjaśniają, że każdy oferowany przez nich mieś szumiś z lampką czy bez pozwala na odtworzenie warunków, do jakich dziecko było przyzwyczajone w łonie matki; dzieci wyciszają się przy szumie zabawki, ponieważ wytwarza ona dźwięk zbliżony do tego, czego maluch zaznawał będąc jeszcze w brzuchu swojej mamy. W 3kiwi oferujemy szumisie Moonie – występujące w kilku wersjach zabawki, które mogą stać się nieodłącznym towarzyszem każdego noworodka. Sięgnij po pomoc w usypianiu swojej pociechy, decydując się na zakup wynalazku, jakim jest szumiś z lampką Moonie. Już dziś poznaj całą gamę produktów firmy Moonie Organic, które pokochał cały świat.

 

Miś szumiś z lampką – strażnik spokojnego snu

Szacuje się, że układ nerwowy noworodka potrzebuje około trzech miesięcy do tego, by dojrzeć oraz zaadaptować się w nowej rzeczywistości. Przez czas adaptacji, maluch jest nadwrażliwy na bodźce i rozpaczliwie potrzebuje bliskości swojej mamy. Przez brak zdolności samodzielnego produkowania melatoniny, noworodek nie posiada ustalonego rytmu dobowego. Miś szumiś z lampką tworzy delikatny szum, który pomaga dzieciom zasnąć czy zachować spokój w sytuacji stresowej. Królik szumiś Moonie oraz inne zabawki z oferty stanowią połączenie tradycyjnego designu wraz z nowoczesną technologią. Subtelne dźwięki i delikatne wibracje wprawiają pociechę w stan ukojenia, sprawiając, że zaśnięcie nie wydaje się już takie trudne. Każdy miś szumiś Moonie został wykonany z wysoką dbałością o każdy szczegół. Materiałem, który przeważa w produkcji szumisiów, jest atestowana bawełna organiczna – w pełni bezpieczna dla delikatnej skóry dziecka. Lampka nocna umieszczona wewnątrz zabawki może świecić na aż 7 różnych kolorów, współgrając z dźwiękiem wydawanym przez szumisia. Szumiś królik Moonie i inni pluszowi przyjaciele z oferty 3kiwi są dodatkowo wyposażeni w czujnik płaczu, dzięki czemu automatycznie reagują uspokajającym, różowym szumem, gdy tylko rozpoznają dźwięk. Funkcjonalny gadżet jest w stanie towarzyszyć dziecku przez lata, stając się jego ulubioną zabawką z dzieciństwa. W naszym sklepie posiadamy całą rodzinę szumiących misiów, które tylko czekają na swoich małych właścicieli. Już dziś spraw, by jeden z nich trafił do Waszego domu.

 

Polski design i funkcjonalność, czyli szumiś z lampką z oferty 3kiwi

Od lat wspieramy polskich przedsiębiorców, z dumą oferując ich produkty wszystkim zainteresowanym Klientom. Szumiś Moonie jest jednym z tych gadżetów, obok których nie da się przejść obojętnie. Certyfikowane materiały, dopracowany design i udowodnione działanie to tylko jedne z wielu cech, jakimi jesteśmy w stanie opisać produkt firmy Moonie. Dźwięki naśladowane przez szumisia to prawdziwe nagrania naturalnych różowych szumów, takich jak wiatr, bicie serca, górski potok, deszcz czy morskie fale. Przez to, że nie zostały one wygenerowane komputerowo, są jeszcze bardziej przyjazne dziecku. Od dawna wiadomo, że różowy szum może być bardziej skuteczny w podnoszeniu komfortu oraz jakości snu nie tylko u dzieci, lecz również dorosłych. Nie czekaj ani chwili dłużej – wybierz, który szumiś będzie strażnikiem Twojego malucha i złóż zamówienie w naszym sklepie. Dołożymy wszelkich starań do tego, by paczka pojawiła się u Ciebie tak szybko, jak tylko się da. Z szumisiem każdy sen będzie bezpieczny.

 

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

 

#1 Czy szumiś Moonie działa wyłącznie w przypadku małych dzieci?

Nie. Zastosowanie szumisiów jest dziś ogromne! Produkowany przez nie szum sprawdza się nie tylko w przypadku niemowląt, lecz również starszych dzieci i osób dorosłych. Badania przeprowadzone między innymi przez psychologów dowiodły, że szum odgrywa istotną rolę w przypadku osób z problemami z koncentracją oraz ADHD. Ma on pozytywny wpływ na osoby, które na co dzień przebywają w miejscach o dużym natężeniu hałasu. Dźwięki przypominające morskie fale czy odgłosy deszczu pozwalają na zaznanie pożądanego relaksu i odpoczynku.

 

#2 Szumiś z lampką – jak go używać?

Działanie szumisia nie jest szczególnie skomplikowane. Wystarczy jedynie włączyć zabawkę i ustawić jej odpowiedni poziom głośności, a następnie umieścić ją niedaleko łóżka dziecka. Tyle wystarczy, by możliwe było czerpanie korzyści płynących z kojącego szumu.

 

#3 Od jakiego wieku sprawdza się miś szumiś z lampką?

Szumisie są bezpieczne już od pierwszych dni życia dziecka i są w stanie towarzyszyć mu przez lata. Łatwe w praniu, nie zawierają w sobie niebezpiecznego okablowania. W celu wyprania zabawki, wystarczy wyjąć z niej mechanizm i wyprać pluszaka w razie potrzeby. Bezpieczne ładowanie przez USB dodatkowo zwiększa komfort związany z korzystaniem z właściwości misia. W przypadku szumisiów, granica wieku nie istnieje!

 

Produktów: 38
Produktów 1 - 38 z 38
pixel