Wózki bliźniacze

Ciąża bliźniacza to temat, który zawsze wzbudza wiele emocji. Niektóre pary marzą o tym, by stać się rodzicami bliźniąt, inne zaś obawiają się o to, jak wygląda opieka w przypadku dwójki dzieci naraz. Przygotowanie na przyjęcie „podwójnego szczęścia” do swojego domu to klucz do sukcesu – w 3kiwi doskonale o tym wiemy, prezentując wszystkim rodzicom bliźniąt wózek bliźniaczy najnowszej generacji. Pożegnaj się ze spacerem „na dwa wózki” - wyposaż się w model, który zapewni Tobie i Twoim dzieciom wygodę podczas każdego spaceru. Zapoznaj się z szeroką ofertą na wózki bliźniacze, jaką przygotowaliśmy dla wszystkich rodziców przebojowego duetu bliźniąt!

 

Czym wyróżniają się wózki bliźniacze z oferty 3kiwi?

Jednym z najważniejszych kryteriów, które czyni wózek blizniaczy wyjątkowym jest jego nietypowa konstrukcja. Dwa siedzenia ustawione obok siebie w tym samym lub przeciwnym kierunku sprawiają, że jako rodzic możesz mieć oko na dwójkę dzieci jednocześnie. Tego rodzaju wozki blizniacze równoległe są bardzo skrętne oraz łatwe w prowadzeniu czy wjeżdżaniu na krawężniki. Ich mobilność przyrównać można do pojedynczych odpowiedników. Z tego typu wózkiem przemierzanie sklepowych alejek czy wjeżdżanie do wind nie powinno stanowić żadnej trudności. Wybierając wózek bliźniaczy z oferty 3kiwi zyskujesz między innymi wygodny dostęp do bliźniaków, wygodę w prowadzeniu oraz zapewnisz stały kontakt rodzeństwa już od pierwszych dni ich życia – a jak dobrze wiemy, bliźnięta łączy szczególna więź.

 

O czym powinieneś wiedzieć, kupując wózek dziecięcy bliźniaczy?

Wózki dziecięce bliźniacze to doskonały wybór dla rodziców dwójki dzieci, jednak przed zakupem wymarzonego modelu warto sprawdzić szerokość drzwi do mieszkania czy domu, windy oraz wstępnie oszacować możliwości manewrowania wózkiem w miejscach, które odwiedzacie (i będziecie odwiedzać z dziećmi) najczęściej. Zwrócenie uwagi na szerokość wózka jeszcze przed jego zakupem pozwoli uniknąć wszelkich spacerowych niedogodności w niedalekiej przyszłości. W ofercie sklepu 3kiwi znajdują się modele, które przejadą przez wszystkie standardowe drzwi, zaś jego złożenie i transport samochodem nie sprawia najmniejszego problemu. Co więcej, wbrew powszechnej opinii wózek bliźniaczy wcale nie musi ważyć zbyt wiele; maksymalna waga niektórych naszych wózków wynosi 14,5 kg – zupełnie tyle, ile standardowe pojedyncze wózki dostępne na rynku.

 

Jaki wózek bliźniaczy wybrać?

Niestety, nie ma jednej prawidłowej odpowiedzi, która wskazałaby idealny wózek dla bliźniąt. Aby jednak być zadowolonym z zakupu, trzeba przede wszystkim wziąć pod uwagę parametry wózka, dostosowując je do swoich potrzeb (jako rodzica prowadzącego wózek) oraz potrzeb dzieci. Wybierając wózek dziecięcy bliźniaczy, zwróć uwagę na jego wagę, wymiary, poręczność, funkcjonalność oraz obecność specjalnych pasów. Niezależnie od modelu, wózek bliźniaczy powinien być przede wszystkim bezpieczny, tj. posiadał niezbędne atesty i spełniał ustalone wymogi względem funkcjonalności i estetyki. Szeroki wybór modeli wózków bliźniaczych znajduje się na naszej stronie internetowej. W 3kiwi stawiamy na jakość oferowanych przez nas produktów, dlatego wirtualne półki e-sklepu obfite są w sprawdzone modele, uwielbiane zarówno przez rodziców i dzieci z całego świata. Zapewnij sobie i dzieciom komfort podczas każdego spaceru, stawiając na modele prosto z 3kiwi.

 

Produktów: 33
Produktów 1 - 33 z 33
pixel