Stokke® Nomi®

Według zaleceń WHO i specjalistów od żywienia, najlepiej jest by dziecko do 6 miesiąca życia piło jedynie mleko. W życiu bywa jednak bardzo różnie; czasem maluch nie pije mleka matki tylko jego modyfikowaną wersję, przez co zdarza się, że pokarm nie dostarcza mu tylu składników odżywczych, ile w rzeczywistości powinien. To powoduje niedobory witamin u dzieci, mogące przeobrazić się w zaostrzoną anemię, opóźniając rozwój kostno-mięśniowy u dziecka. Usadowienie dziecka w krzesełku wskazane jest wtedy, gdy te zyska umiejętność samodzielnego siadu z pozycji czworacznej (mniej więcej około 8 miesiąca życia). Należy wtedy zacząć myśleć o zakupie krzesełka do karmienia. Co by było, gdybyśmy powiedzieli Ci, że przedmiot ten może towarzyszyć Twojemu dziecku już od czasów bycia noworodkiem? Z dumą przedstawiamy krzesełko do karmienia Stokke Nomi – kwintesencję skandynawskiej nowoczesności.

 

Krzesełko do karmienia Nomi Nomi już od pierwszych tygodni życia

Krzesełko do karmienia Stokke Nomi jest częścią wielkiej rodziny krzesełek Stokke, wśród których znaleźć można warianty takie jak Stokke Tripp Trapp czy Stokke Steps. Wszystkie zostały stworzone na bazie projektów Petera Opsvika, norweskiego designera, znajdującego się w czołówce awangardowych twórców. Motywem stworzenia krzesełka Nomi Nomi było umożliwienie dziecku uczestnictwa we wspólnych, rodzinnych posiłkach już od urodzenia. Krzesełko do karmienia Stokke Nomi jest podstawową konstrukcją, która posiada trzy funkcje: leżaczka, krzesełka dla mniejszych dzieci, a także krzesełka dla starszaków. Można więc rzec, że jeden przedmiot jest w stanie towarzyszyć dziecku przez najważniejsze momenty w jego rozwoju, począwszy od dnia narodzin aż do dorosłości. Skandynawska jakość w dobrej cenie – właśnie tak opisujemy krzesełko do karmienia Nomi Nomi, zachwycając się nad jego niespotykanym kształtem i funkcjonalnością na miarę naszych czasów.

 

Stwórz swoje własne krzesełko do karmienia Stokke Nomi

Model Stokke Nomi powstał dla prawdziwych indywidualistów, umożliwiając im samodzielny wybór tego, jak ma wyglądać jego kolorystyka. W ofercie 3kiwi znajdziesz trzony, oparcia i podnóżki w wielu rzadko spotykanych barwach, na przykład limonkowym, pudrowym różu czy intensywnym odcieniu niebieskiego, identyfikowanym jako oceaniczny. Uspokajamy miłośników klasyki – w naszym sklepie znajdują się również biele i czernie! Każdy może więc stworzyć niepowtarzalne krzesełko do karmienia Nomi Nomi, w zależności od preferencji swoich lub swojego dziecka. Maksymalna wytrzymałość krzesła to 130 kg, przez co ma ono też atest krzesła dla dorosłych – świetnie sprawdzi się w pokoju nastolatka! Krzesełko do karmienia Stokke Nomi zostało dodatkowo wyposażone w kółka; znajdują się one na jego dwóch nogach i pełnią funkcję dodatkowej ochrony dziecka. Nie ma więc żadnej możliwości na to, aby krzesełko przewróciło się, gdy dziecko odepchnie się nogami od stołu. Stokke zawsze stawia na bezpieczeństwo – krzesełko do karmienia Nomi Nomi jest tego doskonałym przykładem.

 

Krzesełko do karmienia Stokke Nomi – liczy się każdy szczegół

O powodzeniu Stokke Nomi zadecydowały drobne, acz bardzo przydatne, szczegóły. Model spełnia wszystkie warunki dobrego krzesełka, a także posiada dodatkowe atuty. Ciekawym udogodnieniem dla dziecka, świadczącym o szerokiej wiedzy projektanta, jest spadek krawędzi na przednim siedzeniu. Dzięki zastosowaniu takiej formy budowy, siedzenie odciąża nacisk na żyły i nie przyczynia się do zaburzenia krążenia. Zaokrąglone krawędzie, które nadają krzesełku awangardowy kształt, redukują możliwość odniesienia urazów, zaś lekka, lecz solidna, konstrukcja wspiera samodzielność dziecka; może ono usiąść na krzesełku i zejść bez pomocy dorosłych. Wypukłość na podnóżku zapewnia stymulację i umożliwia dwie pozycje położenia stóp, zaś samo krzesełko zostało zaprojektowane w taki sposób, by wspierać prawidłowy rozwój postawy u malucha. Nie można zapomnieć o tym, że krzesełko do karmienia Stokke Nomi zostało wykonane z materiałów przyjaznych środowisku i w 100% nadaje się do recyklingu. Dwadzieścia minut składania – kilkanaście lat użyteczności!

 

Produktów: 38
Produktów 1 - 38 z 38
pixel