Little Dutch®

Ekologiczne, drewniane zabawki Little Dutch są przyjazne dla dzieci i naszej planety. Zaprojektowane z miłości do maluchów zachwycają formą, designem oraz licznymi możliwościami rozwojowych zabaw z ich użyciem. Poznaj bliżej atrakcyjne, drewniane zabawki Little Dutch, które oferujemy w tej kategorii! Jesteśmy pewni, że przynajmniej kilka z nich Cię zachwyci. Obdaruj swoje dziecko drewnianą kostką aktywizującą, kręglami lub zjeżdżalnią dla samochodów. Holenderska marka Little Dutch stawia na jakość, uniwersalność i ponadczasowość, dlatego na pewno znajdziesz u nas zabawki drewniane, obok których nie sposób przejść obojętnie. Poniżej prezentujemy wybrane zabawki dla chłopców i dziewczynek.

 

 

Producent Little Dutch prezentuje: drewniane zabawki dla dzieci

W naszym sklepie nie mogło zabraknąć zabawek, stworzonych przez holenderskiego producenta Little Dutch. Są to wyroby wysokiej klasy, wspierające rozwój dzieci już od pierwszych miesięcy życia. Rozwojowe zabawki Little Dutch wyróżniają się pastelowymi kolorami i wykonaniem z dbałością o najmniejsze szczegóły. Rodzinna firma jest znana ze szczególnej troski o środowisko – oferowane drewniane zabawki Little Dutch wyprodukowano z certyfikowanych materiałów. Wiele z nich to wyroby edukacyjne, jak np. drewniane sortery czy zegary do nauki odczytywania godzin. Bardzo lubiane przez dzieci zabawki Little Dutch to również warsztat z narzędziami, drewniana waga do zabawy w sklep i zestaw fryzjerski. Chłopcy uwielbiają wykonaną z drewna stację kolejową i tory samochodowe, dziewczynki natomiast preferują zabawę z użyciem mini kuchni lub kawiarenki. Prezentowane przez nas Little Dutch zabawki są wytrzymałe i bezpieczne. Stanowią zakup na długi czas – zwłaszcza wyroby aktywizujące oraz te, przeznaczone do odgrywania scenek z życia.

 

Zabawki drewniane Little Dutch bawią, uczą i pięknie wyglądają

Każdy malec lubi bawić się zabawkami, które pobudzają kreatywne myślenie i rozwijają wyobraźnię przestrzenną. Ruchome elementy z opcją wciskania, wkładania, wyjmowania czy przekładania potrafią zająć dziecko na wiele minut. Jak łatwo zauważyć, stworzone przez producenta Little Dutch drewniane zabawki cechuje minimalistyczny design, wpisujący się w zasady Montessori. Są to cenne pomoce dydaktyczne, które nie generują krzykliwych dźwięków ani nie odwracają uwagi maluszka pstrokatymi kolorami. Warto podkreślić, że drewniane zabawki Little Dutch wspierają rozwój motoryki małej, a przy tym dostarczają maluchowi mnóstwo radości. Jeśli chcesz obdarować dziecko czymś wyjątkowym o dużej wartości edukacyjnej, nie ma lepszego wyboru, niż trwałe zabawki drewniane Little Dutch. Zapraszamy na zakupy!

 

3 FAQ - Little Dutch

 

Dla dzieci w jakim wieku są przeznaczone zabawki Little Dutch?

Marka Little Dutch jest znana na całym świecie, jako producent drewnianych zabawek dla najmłodszych. Znaczna część wyrobów jest przeznaczona dla maluszków od pierwszych miesięcy życia – zabawki Little Dutch cechują się nienaganną jakością i zastosowaniem bezpiecznych materiałów. W ofercie nie brakuje zabawek dla dzieci starszych. Szeroki wybór jest dostępny w naszym sklepie 3kiwi.pl

 

Czy drewniane zabawki Little Dutch to zabawki Montessori?

Tak, wykonane z drewna zabawki Little Dutch to zabawki Montessori. Są minimalistyczne i zaprojektowane tak, by wspierać rozwój dziecka od najmłodszych lat. Klocki, tabliczki i układanki Little Dutch stanowią nieocenione pomoce dydaktyczne, wspomagające rozwój różnych zmysłów. Warto dodać, że pastelowe kolory i minimalistyczna forma zabawek Little Dutch zapobiegają przebodźcowaniu dziecka.

 

Jakie zabawki Little Dutch kupić dziecku na roczek?

Maluch w okolicach roczku zaczyna interesować się sorterami i klockami. Bardzo dobrym wyborem na prezent będą zabawki drewniane Little Dutch do nauki kształtów i układania wież. Prawdziwą furorę robią też tablice manipulacyjne oraz zestawy drewnianych piłek. W ofercie zabawek Little Dutch rekomendowanych od 12-go miesiąca życia znajduje się też drewniana tęcza z kręgów do tworzenia różnych konfiguracji.

 

Produktów: 33
Produktów 1 - 33 z 33
pixel