Leżaczki niemowlęce

Leżaczki niemowlęce są obecnie jednym z najchętniej wybieranych przez rodziców akcesoriów, które zostały stworzone szczególnie z myślą o najmłodszych. Posiadanie tego typu sprzętu ułatwia opiekunom spędzanie czasu z dzieckiem, podczas jednoczesnego oddawania się pracom domowym. Odpowiednio dobrane leżaczki dla niemowląt to nie tylko wygodne miejsce do odpoczynku, lecz również zabawy dla dziecka. Obecnie mamy do czynienia z szeroką ofertą różnych modeli bujaków, które przybierają formę małych, podłużnych lub okrągłych leżaczków, gondoli bądź mini huśtawek. Dziś podpowiemy, na co zwrócić uwagę podczas wyboru odpowiedniego leżaczka dla niemowlęcia, a także najważniejsze korzyści płynące z jego użytkowania. Zapraszamy!

 

Bujaczki niemowlęce – jak dokonać właściwego wyboru?

Przed zakupem leżaczka dla niemowlęcia warto wziąć pod uwagę jego rodzaj oraz planowane przeznaczenie, które w dużej mierze dyktuje wiek malucha. Leżaczki dla niemowląt są dziś w stanie przybierać różne formy, w zależności od potrzeb rodziców i dziecka. W sklepie 3kiwi zadbaliśmy o to, by nasi klienci mogli lawirować pomiędzy różnymi modelami bujaków; różnią się one między sobą zarówno ceną, jak i budową, a czasem również funkcjami. W przypadku takim jak leżaczki dla niemowląt istotne jest dopasowanie gadżetu do wzrostu oraz wagi dziecka. Odpowiednio dobrane leżaczki niemowlęce będą dla maluszka wygodne i w pełni bezpieczne; uwzględnienie parametrów dziecka jest bardzo istotne również ze względu na rozwijający się kręgosłup dziecka – w tym przypadku szczególnie polecamy bujaki leżaczki dla niemowląt prosto z oferty naszego sklepu. W naszym asortymencie znajdują się produkty premium z pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa, dzięki którym rodzic może mieć pewność, że pociecha nie wyślizgnie się z leżaczka. Wszystkie produkty z naszej oferty posiadają niezbędne certyfikaty, potwierdzające opisywane przez nas walory.

 

Leżaczki niemowlęce – co zyskujesz, kupując w 3kiwi?

  • Wszystkie nowoczesne bujaczki niemowlęce zostały zaprojektowane w taki sposób, by stworzyć dziecku właściwe warunki do zabawy i odpoczynku, a także dać rodzicom możliwość wykonania niezbędnych obowiązków domowych. Wynika z tego, że bujaczki niemowlęce są nie tylko dla niemowlaków, lecz również przydają się rodzicom...

  • Niektóre leżaczki niemowlęce dodatkowo wyposażone są w specjalne funkcje umożliwiające dziecku samodzielne bujanie się, zapewniając przy tym dziecku pewnego rodzaju rozrywkę. Do większości bujaków zamontować można dodatkowe zabawki, mające wpływ na rozwój dziecka oraz pobudzenie jego zmysłów.

  • Tkaniny wykorzystywane do szycia pokrowca siedziska w bujaczkach nie podrażniają skóry dziecka, dając mu przy tym komfort, dzięki któremu maluch jest w stanie usiedzieć znacznie dłużej, a nawet swobodnie zasnąć w leżaczku.

  • Umieszczenie dziecka w leżaczku jest w stanie przynieść szereg korzyści, do których zaliczyć można między innymi stymulację ośrodkowego układu nerwowego, a także rozwój zmysłu równowagi. Co więcej, niektóre leżaczki są w stanie stanowić ciekawą alternatywę początkowego krzesełka do karmienia, sprawdzając się zwłaszcza w momencie, gdy dieta dziecka ulega rozszerzeniu.

 

Leżaczki dla niemowląt – gadżety wspomagające rodziców

W ciągu ostatnich kilku lat mogliśmy zaobserwować wzrost mitów na temat rzekomej szkodliwości leżaczków dla niemowląt. Jak w każdej plotce, tak i tu istnieje pewne ziarno prawdy – bujaczek jest jednak w stanie zaszkodzić dziecku wyłącznie wtedy, gdy maluch spędza w im bardzo dużo czasu. Nie należy zapominać o tym, że leżaczki dla niemowląt stanowią element dodatkowy, wspomagający rodzica w trudnej chwili, gdy musi on poświęcić chwilę na przygotowanie posiłku, posprzątanie w pokoju czy wyprasowanie ubrań. Gadżet ten jest szczególnie przydatny zwłaszcza osobom, które zazwyczaj zajmują się dzieckiem i zazwyczaj nie mają nikogo do pomocy – właśnie wtedy leżaczek jest w stanie okazać się doskonałą opcją. Współczesne akcesoria dla niemowląt projektowane są w sposób przyjazny postawie dziecka; leżaczki niemowlęce znajdujące się w naszej ofercie zostały zaprojektowane we współpracy z pediatrami, ortopedami i psychologami, których ekspertyzy odgrywają ogromną rolę w dzisiejszej produkcji leżaczków premium.

 

Produktów: 35
Produktów 1 - 35 z 35
pixel