Moonie® Organic - szumiący przyjaciele

Przedstawiamy prawdopodobnie najbardziej urocze szumiące maskotki pod słońcem! Oto Moonie Miś oraz Moonie Królik - Szumiś, który utuli Twojego maluszka do snu i stanie się jego ulubioną przytulanką. Króliczek i Miś Moonie nie są zwyczajnymi szumisiami, długotrwale generującymi szum. To innowacyjne zabawki szumiące, które wyciszają się po godzinie i przechodzą w tryb czuwania. Miś Moonie oraz jego przyjaciel Królik Moonie zostały wyposażone w inteligentne czujniki płaczu. Gdy dziecko się przebudzi, szumiś włącza naturalny różowy szum, który sprzyja uspokojeniu się i zaśnięciu. W tym dziale zebraliśmy sympatyczne Szumisie Moonie z lampką. Poznaj je lepiej i zdecyduj, który powinien towarzyszyć Twojemu dziecku. Zapraszamy!

 

Szumiś Moonie to dużo więcej, niż przytulanka. Poznaj różowy szum

Szumiący Miś Moonie generuje różowy szum, który jest niezwykle przyjemnym dla ucha dźwiękiem. W odróżnieniu od białego szumu, ten ogranicza wyższe częstotliwości, przez co znacznie ułatwia zasypianie. Każdy Szumiś Moonie oprócz różowych szumów może generować też inne dźwięki, za sprawą których maluszek poczuje się bezpiecznie. To chociażby dźwięki morskich fal, dźwięk bicia serca słyszany z wnętrza brzucha mamy czy płynącego strumienia. Naturalne różowe szumy i inne dźwięki sprzyjające wyciszeniu sprawiają, że Szumisie Moonie stanowią wyprawkowy hit. Są to urocze maskotki, które znakomicie nadają się na prezent z okazji przyjęcia baby shower czy chrzcin. Dostępny w naszym sklepie Moonie Szumiący Miś będzie idealnym upominkiem dla dziewczynki i dla chłopca. Oferujemy Szumisie Moonie w pięknych kolorach, wykonane z przyjemnej w dotyku bawełny organicznej.

 

Szumiący Królik Moonie i Miś Moonie pomagają dzieciom w zasypianiu

Sympatyczne Szumisie Moonie to innowacyjne przytulanki, będące niesamowitą pomocą w wyciszaniu maluszków przed snem. Generują różowy szum, a wbudowana w ich brzuszek lampka świeci aż w siedmiu kolorach. Co ciekawe, Miś Szumiś Moonie oraz jego przyjaciel Szumiący Królik Moonie posiadają czujniki płaczu, które sprytnie wykrywają płacz dziecka i reagują na niego odpowiednimi dźwiękami, ułatwiającymi ponowne zaśnięcie. Dla wielu maluszków Moonie Szumiś jest maskotką, bez której nie wyobrażają sobie pójścia na drzemkę czy ułożenia się do snu nocnego. Pojawia się pytanie, którego szumisia wybrać? Królik Szumiś Moonie wyróżnia się długimi uszami, okrągłym brzuszkiem i ślicznym noskiem. Z kolei Moonie Miś Szumiś to wesoły pluszak z mięciutkim futerkiem. Oba Szumisie są wyrobami najwyższej jakości, bezpiecznymi dla dzieci od pierwszych dni życia. Zdecyduj, który z nich przypadnie do gustu Twojemu dziecku: Szumiś Królik Moonie, a może Moonie Miś z nocną lampką LED? Życzymy udanych zakupów!

 

FAQ – MOONIE

Czym różni się Szumiący Miś Moonie od Królika Moonie?

Szumisie Moonie to nowoczesne przytulanki, generujące różowy szum oraz inne przyjemne dźwięki, sprzyjające wyciszeniu. Królik Moonie i Miś Moonie różnią się wyłącznie wyglądem. Oba Szumisie zostały wyposażone w te same funkcje i posiadają wbudowany inteligentny czujnik płaczu.

 

W jaki sposób ładuje się Szumisie Moonie z lampką?

Szumiący Królik Moonie oraz Miś Moonie są ładowane przez USB. Kabel wchodzi w skład zestawu – jest dołączony do Szumisia. Co za tym idzie, w maskotce nie trzeba wymieniać baterii. Ładowanie przez USB trwa 3 godziny i jest bardzo wygodne: Szumisie Moonie posiadają wyjmowany moduł, który wystarczy podłączyć do prądu. Naładowany akumulator wystarcza na ok. 8 godzin ciągłej pracy Szumisia.

 

Jakie wymiary mają Królik Moonie i Miś Moonie?

Szumiący Królik Moonie to duża, poręczna maskotka, którą dzieci uwielbiają tulić. Wymiary króliczka wynoszą 28x16x10,5 cm. Dokładnie takie same wymiary ma Moonie Miś. Szumisie są zapakowane w pudełko o wymiarach 30x20x11cm, a waga paczki wynosi 0,5kg.

 

 

Produktów: 17
Produktów 1 - 17 z 17
pixel