Baby Bjorn® leżaczki

Współczesny rynek obfity jest w szereg gadżetów, które znacznie ułatwiają pierwsze miesiące życia z małym dzieckiem. Wśród nich znajduje się produkt pokochany przez rodziców z całego świata. Leżaczek BabyBjorn, bo o nim mowa, powstał w celu zapewnienia dziecku ergonomicznego oraz przytulnego miejsca do zabawy i wypoczynku. Jego wysoce przemyślana konstrukcja oraz jakość użytych materiałów powoduje, że jest on w stanie poruszać się dzięki spontanicznym ruchom dziecka, wspierając tym samym jego rozwój motoryki i zmysłu równowagi. Dobrej jakości produkt to taki, który wpływa na wykształcenie się u dziecka nowych umiejętności. Leżaczek bujaczek BabyBjorn zdecydowanie należy do tej grupy, a jego popularność wciąż rośnie. Dziś i Ty możesz wyposażyć swoje dziecko w produkt klasy premium. Sklep 3kiwi oferuje leżaczki BabyBjorn w atrakcyjnej cenie! Nie czekaj na ostatnią chwilę – wybierz bujak dla dziecka i zobacz, jaką radość czerpie z niego Twoja pociecha.

 

Skandynawski design i bezpieczeństwo – bujak BabyBjorn w sklepie 3kiwi

BabyBjorn to firma wywodząca się ze Szwecji, która od lat 60. XX wieku zajmuje się produkcją innowacyjnych gadżetów i akcesoriów dla dzieci w różnym wieku. Bujaczek leżaczek BabyBjorn to jeden z flagowych produktów, który przyniósł firmie rozgłos niemalże na całym świecie. Priorytetem właścicieli firmy jest oferowanie produktów bezpiecznych i funkcjonalnych, które mogą poszczycić się godną uwagi jakością. Wykorzystanie wysokogatunkowej tapicerki o dwustronnym poszyciu sprawia, że leżaczek BabyBjorn sprawdza się również jako fotelik, w ten sposób zmieniając się wraz z dzieckiem i jego potrzebami. Certyfikaty uzyskane przez produkty BabyBjorn gwarantują, że ich leżaczki wykonane są z materiałów odpowiednich dla najmłodszych; nie wywołują one podrażnień ani alergii. BabyBjorn leżaczek bujaczek to produkt mający za zadanie uczynić życie rodziców małych dzieci łatwiejszym, poprzez zapewnienie wsparcia w codziennej opiece. W sklepie 3kiwi posiadamy szereg produktów skandynawskiej firmy, które różnią się między sobą bogatym wzornictwem oraz nasyconą kolorystyką. Od Ciebie zależy, który leżaczek bujaczek BabyBjorn wybierzesz – niezależnie od designu, każdy z nich zapewnia maksymalną wygodę oraz funkcjonalność.

 

Maluchy na całym świecie pokochały leżaczek BabyBjorn!

Bujak dla dziecka BabyBjorn wyróżnia się spośród innych modeli na rynku przede wszystkim swoim wysoce ergonomicznym kształtem; zapewnia prawidłowe podparcie dla pleców i głowy niemowlaka, dzięki czemu dziecko czuje się komfortowo i bezpiecznie. Produkt wspiera zachowanie prawidłowej postawy, dopasowując się do dziecka i równomiernie rozkładając jego masę. W efekcie żadna partia ciała malucha nie jest nadmiernie obciążona. BabyBjorn leżaczek bujaczek został skonstruowany w taki sposób, że dziecko może kołysać się w nim samemu, dzięki własnym ruchom, tym samym oddziałując na zdolność równowagi oraz prawidłowe rozwijanie się umiejętności motorycznych. Przede wszystkim, produkt firmy BabyBjorn zapewnia dziecku przytulne miejsce do zabawy i odpoczynku. Do leżaczka można doczepić specjalną zabawkę, która skutecznie zajmie uwagę malucha, pozwalając rodzicom na chwilę odpoczynku. Już dziś uzupełnij wyprawkę dla swojej pociechy o leżaczek bujaczek BabyBjorn! Na pewno nie pożałujesz swojej decyzji.

 

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

 

#1 Od ilu lat zaleca się bujak dla dziecka BabyBjorn?

Leżaczek bujaczek BabyBjorn przeznaczony jest dla dzieci od momentu ich narodzenia, do osiągnięcia przez nie około 2 roku życia. Produkt wytrzymuje obciążenie do 13 kilogramów, dzięki czemu jest w stanie służyć przez naprawdę długi czas.

 

#2 Z czego wykonany jest leżaczek BabyBjorn?

Konstrukcja produktu wykonana jest z wysokiej klasy materiałów, które są odporne na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne. Materiałem dominującym każdego leżaczka jest natomiast bawełna, ciesząca się sporym uznaniem w świecie każdego rodzica – głównie przez to, że nie podrażnia ona wrażliwej skóry dziecka, a także jest zaliczana do materiałów hipoalergicznych.

 

#3 Czy leżaczek bujaczek BabyBjorn łatwo się składa?

Tak. Konstrukcja produktu została przemyślana pod każdym względem. Leżaczek BabyBjorn składa się błyskawicznie do płaskiej pozycji, a jego łatwość w przenoszeniu i transporcie czyni go godnym uwagi zwłaszcza tych rodziców, którzy uwielbiają podróżować. Z BabyBjorn każda wycieczka będzie udana, a maluch będzie czuł się komfortowo.

 

Produktów: 25
Produktów 1 - 25 z 25
pixel