Dlaczego warto wybrać wózek spacerowy marki Cybex? Oto przegląd zysków

2019-05-13
Dlaczego warto wybrać wózek spacerowy marki Cybex? Oto przegląd zysków

Eleganckie, trwałe i poręczne – tak można podsumować wózki Cybex. Niepowtarzalne linie kolorystyczne sygnowane przez znanych projektantów zwracają na siebie uwagę i powoli stają się wyznacznikiem stylu młodych rodziców. Nic więc dziwnego, że przyszłe mamy coraz częściej decydują się właśnie na tę markę, niezależnie czy kupują wózek dla pierwszego, czy dla kolejnego dziecka. Czym dodatkowo charakteryzują się opisywane pojazdy i czemu przyjrzeć się przy ich wyborze? Odpowiedź w poniższym artykule.

Cybex udźwignie więcej, niż Ci się wydaje. Starszak w wózku? Żaden problem!

W większości dostępnych na rynku modeli wózków dziecięcych maluch może jeździć do osiągnięcia wagi 15 kg. Jednak wiele dzieci dociera do niej wcześniej, niż zakłada producent, przez co rodzice są zmuszeni zrezygnować z wybranego pojazdu. Cybex postawił sobie za cel ułatwienie życia zarówno małym pasażerom, jak i pchającym wózek dorosłym. Każdy wózek spacerowy jest przeznaczony dla dzieci ważących do 17 kg. Nietrudno więc obliczyć, że spacerówka Cybex może być używana nawet do 4 roku życia pociechy. Wytrzymałość zwiększa też doskonale zaprojektowany, aluminiowy stelaż, który dodatkowo wyróżnia się spośród innych wózków lekkością i ciekawym designem.

Wózki Cybex dopasują się do oczekiwań mamy, taty i dziecka

Niewielkie rozmiary wózków Cybex oraz teleskopowo regulowana rączka sprawia, że z pojazdu swobodnie może korzystać i drobna mama, i bardzo wysoki tata. Dzieci, które lubią spać na spacerach, docenią oparcie rozkładane do pozycji leżącej i wygodny, wysuwany podnóżek. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość zmiany kierunku jazdy przez szybkie wypięcie siedziska spacerowego. Dzięki temu maluch, który siedząc dotąd przodem do rodzica, zapragnie nagle obserwować świat, będzie mógł szybko z tej opcji skorzystać. Na uwagę zasługują też koła niemożliwe do przebicia: piankowo-gumowe lub żelowe. Zapewnia to nie tylko komfortowe spacery bez troski o uszkodzenie opony, ale także amortyzację potrzebną słodko drzemiącemu brzdącowi.

Bezpieczeństwo to podstawa na spacerach. Wybierz wózek Cybex!

Kilkumiesięczny maluch jadący w wózku potrzebuje dodatkowego zabezpieczenia, by spokojnie i radośnie poznawać otoczenie. Aby odpowiedzieć na te potrzeby, marka Cybex wyposażyła swoje spacerówki w solidne, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Można je swobodnie regulować i dopasowywać do wzrostu dziecka. W modelach przeznaczonych dla młodszych pociech, jak Priam czy Balios S, dostępnych w naszym sklepie 3Kiwi, znajduje się także wygodny, odczepiany pałąk. Mamy często jeżdżące komunikacją miejską docenią też niezawodne hamulce, które gwarantują dziecku bezpieczeństwo w każdych warunkach.

pixel