Britax Römer | Dualfix Pro M | Obrotowy Fotelik Samochodowy RWF | 0-18 kg | Space black

Kod produktu: 2019000228077
wybierz rozmiar:
1 699,00 zł
Credit Agricole Raty

Britax Romer DUALFIX PRO M fotelik obrotowy dla dzieci 61-105 cm (do 19 kg)

Britax Romer DUALFIX PRO M to fotelik obrotowy dedykowany dla dzieci od 61 - 105 cm i wagi 19 kg. Produkt został dopuszczony do użytku zgodnie z wymaganiami normy homologacyjnej ECE R129. Montaż DUALFIX PRO M odbywa się za pomocą złączy ISOFIX wraz z nogą podpierającą. Siedzisko wyposażone zostało w mechanizm obrotowy, który pozwala na ustawienie fotelika frontem do drzwi co znacząco ułatwia wkładanie oraz wyciąganie dziecka. Oprócz mechanizmu obrotu Duafix PRO M oferuje możliwość przewożenia dziecka tyłem do kierunku jazdy (fotelik RWF) od 61 do 105 cm lub opcjonalnie przodem - w przypadku dzieci po 15 miesiącu życia i wzroście przynajmniej 76 cm. Komfort dziecka zapewnia regulacja pochylenia - fotelik może zostać ustawione w jednej z 6 pozycji. 

Poznaj Britax Romer DUALFIX PRO M

Homlogacja ECE R129 

Fotelik został dopuszczony do sprzedaży zgodnie z wymogami normy homologacyjnej ECE R129. Zgodnie z tym fotelik przystosowany został do przewożenia dzieci o wzroście od 61 do 105 cm i maksymalnej wagi 19 kg. 

Fotelik tyłem do kierunku jazdy RWF

DUALFIX PRO M umożliwia przewożenie dzieci tyłem do kierunku jazdy w pełnym zakresie homologacyjnym. Opcjonalnie dzieci po 15 miesiącu życia i od 76 cm mogą podróżować przodem do kierunku jazdy. Dzięki mechanizmowi obrotu, zmiana kierunku jazdy nie wymaga demontażu fotelika. 

Fotelik obrotowy DUALFIX PRO M

Zastosowany w foteliku mechanizm obrotu pozwala na ustawienie siedziska frontem do drzwi co znacząco ułatwia zapinanie oraz wypinanie dzieci. 

Regulacja pochylenia siedziska

Dzięki regulacji pochylenia, siedzisko może zostać ustawione odpowiednio do potrzeb dziecka w jednej z 6 pozycji. Zmiana pozycji nie wymaga demontażu fotelika ani wyciągnięcia dziecka. 

Rośnie wraz z dzieckiem

DUALFIX PRO M wyposażony został w zagłówek, którego regulacja wysokości zintegrowana została z pasami naramiennymi. Wraz z tym jak dziecko rośnie fotelik można płynie i precyzyjnie dostosować do jego aktualnych potrzeb. 

Pasy pięciopunktowe

Zapięcie dziecka odbywa się za pomocą zintegrowanej uprzęży pięciopunktowej. Dodatkowo pary naramienne wyposażono w miękki nakładki ze specjalną powłoką neoprenową dzięki której nie ześlizgują się one z ramion dziecka. 

Montaż za pomocą ISOFIX

Instalacja DUALFIX PRO M przeprowadzana jest za pomocą złączy ISOFIX oraz wykorzystania nogi stabilizującej. Oprócz tego fotelik wyposażono w ramę antyrotacyjną co ułatwia ustabilizowanie fotelika. 

Britax Romer DUALFIX PRO M testy ADAC

Fotelik nie brał do tej pory udziału w testach ADAC, jednak jego poprzednia wersja DUALFIX M i-Size otrzymał ocenę 4/5

Rodzina DUALFIX 

DUALFIX PRO M to kolejny model w bardzo popularnej rodzinie fotelików obrotowych Britax Romer. Produkt ten zastępuje dotychczasowy model DUALFIX M i-Size, w stosunku do którego wprowadzone zostały następujące zmiany:

  • zwiększono ilość miejsca na nagi dzięki zastosowaniu niższej ramy antyrotacyjnej
  • niezależne ramiona ISOFIX - ułatwiają szybką instalację
  • zwiększony zakres wagowy do 19 kg
  • jeden przyciska zamiast dwóch do regulacji wysokości nogi podpierającej

Tapicerki Green Sense

Tapicerki DUALFIX PRO M z serii Green Sense (Fossil Grey, Atlantic Green, Galaxy Black) wykonany zostały w 100% z przetworzonych butelek PET. Oprócz tego seria ta charakteryzuje się dodatkową siateczką wszytką w siedzisko, oparcie i zagłówek poprawiając komfort cieplny dziecka. Niezależnie od wybranego materiału tapicerki, poszycie może zostać w prosty sposób zdjęte do prania. 

Britax Römer

Niemiecko-brytyjska firma Britax Römer z pasją tworzy innowacyjne produkty i technologie poprawiające bezpieczeństwo podróży i wygodę dzieci oferując szerokie spektrum produktów i rozwiązań systemowych – od dziecięcych fotelików samochodowych i nosidełek po foteliki rowerowe i wózki, oraz kompletne systemy podróżne, zapewniające maksymalną elastyczność. W 1997 r. we współpracy z firmą Volkswagen opracowała system mocowania Römer-ISOFIX, który stał się międzynarodową normą. Jednym z przykładów zaangażowania firmy w zapewnienie dzieciom najwyższego bezpieczeństwa i ochrony jest posiadanie przez Britax Römer własnych centrów testów zderzeniowych zarówno w Wielkiej Brytanii jak i na terenie Niemiec.

Parametry techniczne:
Basket:
0
Sprawdź także:
.

Nigdy w życiu

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Raty CA
Zakupy z CA RatyRaty CASzybkie i wygodne finansowanie większych zakupów w internecie

Oblicz ratę
pixel