Wózki Easywalker

Początki holenderskiej marki Easywalker sięgają 1989 roku. Prostota i elegancja przetrwały do dziś, prezentując się jednak w unowocześnionym wydaniu. W 3kiwi przedstawiamy spacerówki tworzone z myślą o rodzinach, które nie potrafią zbyt długo ustać w jednym miejscu! Każdy wózek Easywalker charakteryzuje się funkcjonalnością na miarę współczesnych potrzeb dziecka i rodzica; wysoka jakość, dbałość o szczegóły i wyjątkowy design sprawiają, że trudno przejść obok nich obojętnie. Dodatkowym atutem modeli od Easywalker jest fakt, że można zabrać je ze sobą dosłownie na każdą trasę – nierówne miejskie chodniki, wiejską dróżkę czy sklepowe alejki. Lekkość i zwinność, jaką wyróżnia się Easywalker spacerowka to kolejne zalety. A to dopiero początek...

 

Spacerowka Eeasywalker – towarzysz dziecka od pierwszych dni życia

Holenderski wózek spacerowy Easywalker ma siedzisko rozkładane na płasko, co oznacza że nadaje się dla dziecka już od jego pierwszych dni życia. Regulowane pasy bezpieczeństwa spełniają europejskie normy, zaś mięciutkie ochraniacze na ramiona nie dopuszczają do powstawania otarć na delikatnym i wrażliwym ciele malucha. Patrząc na Easywalker wózek wydaje nam się, jakby wszystko w jego konstrukcji zostało dokładnie przemyślane w taki sposób, by był on przyjazny dziecku i rodzicom. W 3kiwi oferujemy w pełni wyposażony wózek Easywalker spacerówka; w zestawie znajduje się dodatkowo torba transportowa z paskiem na ramię, pałąk, a także folia przeciwdeszczowa – nie żartowaliśmy kiedy mówiliśmy, że wozek spacerowy Easywalker można zabrać ze sobą wszędzie. Po złożeniu spacerówka osiąga wymiary bagażu podręcznego, przez co łatwo zapakować ją do każdego samochodu. Jej złożenie i rozłożenie to zaś kwestia parunastu sekund. Modele Easywalker to spełnienie marzeń wszystkich rodzin z małymi dziećmi, które uwielbiają podróże.

 

Wózek Easywalker spacerówka to luksus w miejskim wydaniu!

Mieszkańcy większych miast doskonale zdają sobie sprawę z codziennych wyzwań dla wózków spacerowych jakie stawiają niewyremontowane drogi niektórych dzielnic. Spacerówki Easywalker, a konkretnie modele Jackey i Miley jakie znajdują się w naszej ofercie, są na to przygotowane. Amortyzacja na cztery koła złagodzi jazdę nawet po największych nierównościach, czyniąc przeprawę przyjemnym spacerkiem. Łatwość w manewrowaniu zapewnia maksymalną wygodę korzystania z wózka, przy jednoczesnym zadowoleniu rodzica i dziecka. Z wózka spacerowego Easywalker mogą korzystać dzieci od pierwszych dni życia, aż do 4. roku życia – uniesie on ciężar do 22 kg wagi! Sama spacerówka jest zaś lekka i poręczna, a modele z oferty 3 kiwi nie przekraczają 10 kg, co czyni je ultralekkimi w świecie współczesnych wózków i spacerówek. Postaw na wygodę – wybierz wózki Easywalker.

 

Easywalker wózek spacerowy – ekologiczne podejście do produkcji

W dzisiejszych czasach ogromną wagę przywiązuje się do dbania o środowisko naturalne. Zwiększona świadomość producentów pozwala wdrażać rozwiązania przyjazne przyrodzie, ograniczając w ten sposób szkodliwość produkcji akcesoriów. Spacerowka Easywalker jest doskonałym przykładem na to, że ekologiczne podejście jest możliwe nawet przy produkcji wózków i gadżetów dla dzieci. Wysokiej jakości tkaniny wykorzystywane do tworzenia wózków pochodzą w 100% z surowców wtórnych, czyli recyklingu. Dodatkowo wozek Easywalker można dowolnie modyfikować, wszystko przez możliwość indywidualnego dobierania i wymieniania elementów. Ulepszony system wentylacji zapewnia wygodę dziecku, a eleganckie detale cieszą oko. Easywalker udowadnia, że da się połączyć praktyczne zastosowanie wózka z fenomenalnym designem, a przy tym zadbać o środowisko naturalne. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat spacerówki Easywalker? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, dobierając model wózka adekwatny do Twoich oczekiwań.

 

 

Produktów: 6
Produktów 1 - 6 z 6
pixel