Walizki Stokke® JetKids™ BedBox®

Uwielbiasz podróże i chcesz zarazić tą miłością swoje dziecko? Wspieramy wszystkich rodziców-podróżników i ich maluchy! Wycieczki z małym dzieckiem wspierają jego rozwój, zaś pierwsze lata życia uznawane są w tym przypadku za kluczowe dla mózgu, połączeń nerwowych oraz inteligencji emocjonalnej pociechy. Ponadto rodzinne podróże wspierają poczucie bezpieczeństwa u dziecka, utwierdzając je w przekonaniu, że jego dom jest wszędzie tam, gdzie są rodzice. Nie należy więc rezygnować z okazji, która może się nie powtórzyć – w podróży jest się z dzieckiem tu i teraz. Pozwala to oswoić się z myślą, że pociecha rośnie jak na drożdżach, a czas pędzi nieubłaganie, wraz z nim możliwości nacieszenia się wspólnymi momentami. Wszystkim podróżnikom i ich dzieciom prezentujemy wynalazek jednej z norweskich firm. Myśl o wędrówkach w nieznane oraz troska o dobro rodziców oraz pociech przyczyniła się do powstania przedmiotu jakim jest walizka łóżeczko Stokke. Z chęcią przedstawimy jej wszystkie właściwości.

 

Walizka łóżeczko Stokke JetKids sprawi, że każda podróż będzie pierwszej klasy!

Walizka łóżeczko Stokke to prawdziwa nowość, która otwiera dzieciom nową ścieżkę podróży, zwiększając ich komfort o 200%! Pięć prostych czynności wystarczy, by zmienić niewygodne siedzenie w fotel niczym z pierwszej klasy! Jeżdżąca walizka łóżeczko Stokke JetKids to jedyny taki gadżet na świecie, pełniący dwie różne od siebie funkcje. Akcesorium młodego podróżnika może przybrać kształt łóżeczka podróżnego lub podnóżka – BedBox to wypoczynek na najwyższym poziomie! Przygotowanie do podróży może okazać się świetną zabawą; zwłaszcza, gdy będzie ono związane ze wspólnymi aktywnościami podejmowanymi przez dziecko i rodzica. Jeżdżąca walizka przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat, natomiast już dwulatki mogą korzystać z funkcji łóżeczka i zdrzemnąć się przez cały czas lotu. Produkt jest też oficjalnie zatwierdzony przez wiele linii lotniczych, dzięki czemu może stać się nieodłączną częścią każdej wycieczki.

 

Poznaj główne cechy jakie posiada Walizka łóżeczko Stokke i dokonaj wyboru

Walizka łóżeczko Stokke JetKids nadaje się nie tylko do podróży samolotem, lecz również pociągiem oraz promem – wszędzie tam, gdzie przedłużenie fotela jest na wagę złota. Uniwersalny rozmiar pasuje do większości foteli z klasy ekonomicznej, mogąc uczynić je siedzeniami wyjętymi z pierwszej klasy. Firma Stokke wzięła pod uwagę także bezpieczeństwo małego podróżnika – pasy bezpieczeństwa można wykorzystać niezależnie od pozycji dziecka. Specjalna pokrywa i przedłużka powiększają powierzchnię przeznaczoną do siedzenia, a za pomocą miękkiego materaca i poduszek bocznych można stworzyć komfortowy kącik w obrębie siedzenia. Transport walizki jest bardzo łatwy, dzięki amortyzowanym przednim kółkom bagażu, zapewniającym doskonałe manewrowanie między lotniczymi bramkami. Walizka łóżeczko Stokke JetKids może być noszona na dwa sposoby – za pomocą wielofunkcyjnego paska możesz ciągnąć ją za sobą lub nieść na ramieniu. Stokke to klasa sama w sobie!

 

Walizka łóżeczko Stokke może wyglądać tak, jak tylko chce dziecko!

Do każdego zestawu podróżnego dołączone są specjalne naklejki, którymi można obkleić walizkę według własnych preferencji. Dziecko ma okazję spersonalizować swój własny bagaż, a także umieścić na nim naklejki z miejsc, które razem odwiedziliście. W asortymencie sklepu 3kiwi znajdziesz wszystkie dostępne rodzaje walizki Stokke; wybieraj spośród sześciu dostępnych wariantów w rozmaitych kolorach lub powierz decyzję swojej pociesze. Walizka łóżeczko Stokke JetKids to również świetny podarunek dla dziecka czy rodziców, którzy przygotowują się do podróży z maluchem. Taki przedmiot to skarb, zwłaszcza podczas oczekiwania na odprawę samolotową; świetnie funkcjonuje jako pojazd, na którym maluch jest w stanie utrzymać się samodzielnie już od trzeciego roku życia! W 3kiwi znajdziesz ten produkt w wyjątkowo atrakcyjnej cenie! Zamów dziś – walizkę wyślemy tego samego dnia.

 

 

Produktów: 13
Produktów 1 - 13 z 13
pixel