UppaBaby Cruz V2

Wybór wózka nie może być przypadkowy. Pod uwagę należy wziąć wiele ważnych aspektów wpływających zarówno na komfort dziecka jak i rodzica. W końcu wózek to nieodłączny element każdego spaceru. Ciężko Ci znaleźć produkt spełniający wszystkie Twoje wymagania? To świetnie się składa, że trafiłeś do naszego sklepu 3kiwi. Tu znajdziesz najlepszej jakości wózki dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Jednym z takich produktów jest Uppababy Cruz V2! Już od bardzo długie czasu cieszy się popularnością wśród wielu rodziców. To wszystko dzięki jego funkcjonalności zwiększającą wygodę i komfort użytkowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą

Wózek Uppababy Cruz V2 – w prostocie tkwi siła

Wózek to zakup na lata. Bardzo często przy wyborze rodzice chcą, aby wyróżniał się niezawodnością i służył długie lata. Nikt z nas nie chcę wymieniać wózka przy każdym dziecku. W 3kiwi doskonale rozumiemy, że nasze produkty towarzyszą Wam nie tylko podczas spacerów w parkach ale także podczas np. górskich wycieczek. To sprawia, że odpowiedni wózek musi sprawdzać się nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach! Takim produktem jest Uppababy Cruz V2 od amerykańskiego renomowanego producenta. Niech nie zmyli Cię prosta konstrukcja wózka! Uppababy Cruz V2 posiada szereg funkcji, które na pierwszy rzut oka nie są widoczne. Przede wszystkim cechą cenioną przez szerokie grono rodziców jest możliwość zmiany pozycji siedziska. To ty decydujesz, czy Twój maluszek jedzie przodem, tyłem, w pozycji siedzącej lub leżącej. Nasz produkt zapewnia wygodę w każdej sytuacji. Niezwykle miękkie i stabilne siedzisko doskonale sprawdzi się podczas snu jak i podczas poznawania otaczającego świata. Możemy śmiało powiedzieć, że oferowany przez nas wózek to połączenie komfortu dla dziecka i dużej elastyczności dla rodzica!

Postaw na produkt wysokiej jakości! Uppababy Cruz V2 od 3kiwi to świetny wybór

Martwisz się czy wózek Uppababy Cruz V2 sprawdzi się podczas wycieczek po wyboistych terenach? Gwarantujemy, że tak! Amortyzowane koła i zawieszenie sprawiają, że dziecko nawet nie odczuje jakichkolwiek nierówności terenu. Regulowana teleskopowa rączka umożliwia dopasowanie wysokości do wzrostu rodzica. Pokryta jest niezwykle trwałą i odporną na uszkodzenia skórą licową. Na uwagę zasługuje budka z filtrem UPF 50+ zapewniająca ochronę przeciwsłoneczną. Tutaj również możesz regulować jej wysokość wraz ze wzrostem Twojego dziecka. Funkcją cenioną przez wszystkich rodziców jest możliwość szybkiego i kompaktowego złożenia. Wózek nie przewraca się oraz zajmuje na tyle mało miejsca, że bez problemu schowasz go np. w szafie. Uppababy Cruz V2 został wyposażony w pojemny kosz o ładowności aż do 13,6kg. Swobodnie spakujesz tam wszystkie niezbędne akcesoria dziecięce oraz zakupy. Niezwykle ważne jest dla nas bezpieczeństwo każdego dziecka. Dlatego właśnie Uppababy Cruz V2 został wyposażony w pięciopunktową uprząż zapewniającą stabilną pozycję dziecka w siedzisku.

Produktów: 25
Produktów 1 - 25 z 25
pixel