Wózki UppaBaby

Wozek UPPAbaby podbił serca amerykańskich rodzin, a dziś zyskuje w oczach europejczyków! Prawdziwy „american dream” ze świata akcesoriów dla dzieci w 2020 roku zawitał do Polski i od tego czasu jego popularność stale rośnie. Z UPPAbaby łączy nas wiele – przede wszystkim idea, by oferować wysokiej jakości produkty dla dzieci, dopasowane do prawdziwych potrzeb dzieci i rodziców, jednocześnie nie odejmując produktom estetyki. UPPAbaby wózek w wielu wariantach znajdziesz właśnie w 3kiwi. Nasz sklep oferuje wszystko, co tylko najlepsze; poznaj właściwości, jakie kryje amerykański wózek. Ostrzegamy – można się zakochać!

 

Wózek UPPAbaby – wygoda na poziomie brandu premium

Wymianę zalet wózków od UPPAbaby należy rozpocząć przede wszystkim od strony praktycznej. Amerykańskie wózki są niezwykle wygodne zarówno w wersji wózka głębokiego, jak i spacerówki. Gondola dołączona do zestawu VISTA 2 stanowi dodatkowo idealne miejsce na drzemkę podczas spaceru. Wentylowana podstawa oraz wysokiej jakości przewiewne tkaniny dają dziecku poczucie komfortu i swobodny przepływ powietrza, dzięki czemu maluch nawet w ciepłe dni będzie miał zapewnione warunku do odpoczynku podczas porannego spaceru z rodzicami. Wygodny materacyk wewnątrz każdej gondoli zamieni niejedno dziecko w prawdziwego śpiocha. Rodzice docenią za to poręczność gondoli; można ją odpiąć używając jednej ręki, nie budząc przy tym malucha. Wózek UPPAbaby dorasta wraz z dzieckiem nie tracąc swoich walorów! Kto wie, może to właśnie ten amerykański model pozostanie z wami na dłużej?

 

Estetyka UPPAbaby wozek to coś zdecydowanie wartego uwagi!

Marka UPPAbaby stale aktualizuje paletę kolorów wykorzystywanych w produkcji wózków. W sklepie 3kiwi znajdziesz wózki w wersji beżowej, szarej, a także w kolorystyce pudrowego różu. Sporą popularnością cieszą się także wózki utrzymane w barwie ciemnej zieleni. Oczywiście, to tylko jedne z niektórych modeli, jakie znajdują się na wirtualnych półkach naszego sklepu. UPPAbaby zwraca też szczególną uwagę na szczegóły, przez co każdy UPPAbaby wozek jest dopracowany co do ostatniego detalu. Rączka do prowadzenia amerykańskiego wózka jest pokryta skórą licową wysokiej jakości, zapewniającej mocny chwyt podczas pchania wózka na spacerze z dzieckiem. Wybór wózka to nie tylko funkcje, lecz również wygląd – zdaje się, że amerykańscy producenci doskonale zdają sobie z tego sprawę, z kolekcji na kolekcję zaskakując swoich klientów nowościami ze świata UPPAbaby.

 

Wózek UPPAbaby bezpieczny nawet dla trojga!

Dzięki zamocowaniu specjalnej dostawki PiggyBack, UPPAbaby wózek VISTA jest w stanie pomieścić nawet trójkę dzieci. Wraz z siedziskiem RumbleSeat umożliwia wygodne przewożenie dziecięcego trio w sposób bezpieczny i nieobciążający rodzica. Tego rodzaju wózek to doskonałe rozwiązanie dla rodziców małych dzieci, którzy dodatkowo planują w najbliższym czasie powiększyć rodzinę. Warto wspomnieć, że wszystkie wózki UPPAbaby tworzone są z myślą nie tylko o zapewnieniu wygody, lecz również bezpieczeństwa – bo to właśnie ono liczy się najbardziej. UPPAbaby to marka stawiająca na wyposażanie swoich wózków w odpowiednie części zabezpieczające, dzięki którym rodzic nie będzie musiał martwić się o bezpieczeństwo malucha podczas siedzenia czy leżenia w UPPAbaby. Wózki spacerowe od UPPAbaby wyposażone są w pasy bezpieczeństwa zapinane w 5 punktach oraz specjalny pałąk zabezpieczający, chroniący dziecko przed wypadnięciem. Podsumowując, wózek UPPAbaby ma wszystko, czego potrzebuje zarówno dziecko, jak i rodzic. W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami – z przyjemnością rozwieją wszelkie wątpliwości.

 

Produktów: 1
Produktów 1 - 1 z 1
pixel