Stokke Trailz

W tej części sklepu 3 KIWI masz okazję bliżej poznać wózek Stokke Trailz, który jest rekomendowanym modelem spacerowym. Prezentowany projekt to jeden z nowocześniejszych wózków, jakie sprowadziliśmy do nas z Norwegii. Producent Stokke stworzył Trailz wózek dedykowany rodzicom, zwracającym uwagę na detale. Każdy szczegół, najmniejszy element konstrukcji i tapicerki został opracowany przez zespół ekspertów w branży wózków dla dzieci. Spacerówka Trailz świetnie poradzi sobie w każdych warunkach, dając się lekko prowadzić nawet po takich powierzchniach, jak piaszczysta plaża czy wyboista droga leśna. Nie powinno więc nikogo dziwić, że opinie, które otrzymuje model Trailz, są tak pozytywne. Rodzice doceniają nie tylko designerski wygląd wózka. Chwalony jest również intuicyjny system użytkowania, obejmujący wszelkie regulacje, składanie czy modyfikacje. Spacerówka Stokke Trailz to niezawodny model przeznaczony do użytkowania przez mniejsze i większe dzieci. Dostępny w wielu wersjach kolorystycznych, staje się unikatowym wózkiem, emanującym stylem.

Sprawdź, czym wyróżnia się fenomenalny wózek Stokke Trailz

Przed Tobą spacerówka Stokke Trailz, model, który skradł serce wielu rodziców. Wszystko wskazuje na to, że pochlebne opinie są wystawiane nie bez powodu – wózek marki Stokke zachęca do tego, by go mieć. Kto z nas, rodziców, nie marzy o zwrotnym, lekkim modelu kubełkowym? Wodoodporny wózek ma pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa i wbudowane odblaski, pozwalające zauważyć pojazd już z daleka, również podczas nocy. Powiększona, wytrzymała budka została przystosowana do tego, by chronić maluszka przed mocnym wiatrem. Solidny model spacerowy Trailz umożliwia montowanie siedziska przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Dzięki temu dziecko może patrzeć na mamę lub podziwiać krajobrazy, poznając świat z perspektywy siedzącej albo półleżącej. W sklepie 3 KIWI znalazł się wózek Stokke Trailz z wysoko montowanym siedziskiem. Spacerówka ta daje wiele możliwości użytkownikom, zarówno tym najmłodszym oraz dorosłym. Podnóżek zaprojektowany z udziałem fizjoterapeutów, ergonomiczne oparcie, regulowana głębokość siedziska to wybrane udogodnienia dla dziecka. Rodzice natomiast docenią torbę na zakupy, uchwyt na kubek, okienko w budce i wymienną tapicerkę. Plus należy się też za łatwe składanie. Producent Stokke opracował designerski wózek dla dzieci o wadze do 15 kg, którego cena każdego mile zaskoczy. Wszyscy, którzy rozglądają się za funkcjonalnym modelem spacerowym powinni wypróbować możliwości, jakie daje Stokke Trailz spacerówka. Mamy nadzieję, że w naszym sklepie 3 KIWI Ty też zaopatrzysz się w wyjątkowy wózek wysokiej jakości, który posłuży Twojemu dziecku przez całe dzieciństwo.

    Produktów: 2
    Produktów 1 - 2 z 2
    Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji na komputerze lub innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez operatora sklepu lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się TUTAJ.
    Zamknij
    pixel